Opole 2019. Edyta Górniak zaśpiewa w niedzielę, trzeciego dnia festiwalu! Dołączy do artystów koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"?

Edyta Górniak nie wystąpiła podczas koncertu "Od Opola do Opola", który otwierał 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Artystka zasłabła w pokoju hotelowym i została przewieziona do szpitala. Jak poinformował jednak Tomasz Kammel Edyta Górniak wróci najpewniej na scenę w niedzielę, 3. dnia festiwalu w Opolu. Czy dołączy do artystów koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"? Artystka po wyjściu ze szpitala zabrała głos w tej sprawie. Wróci na scenę opolskiego amfiteatru?

Multimedia

Edyta Górniak trafiła do szpitala

W piątek (14.06) media obiegła przykra informacja dotycząca zdrowia diwy polskiej sceny muzycznej - Edyty Górniak. Artystka zasłabła w hotelowym pokoju po próbie do koncertu otwierającego 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu koncertu "Od Opola do Opola". Górniak miała uskarżać się na bóle w klatce piersiowej, a po wstępnym rozpoznaniu lekarzy została natychmiast została przewieziona do jednego z opolskich szpitali. Tym samym występ Edyty Górniak w ramach piątkowego koncertu "Od Opola do Opola" został odwołany.

Edyta Górniak miała stan przedzawałowy? Wokalistka trafiła do szpitala!Zobacz więcej

Jaki jest stan zdrowia Edyty Górniak?

Obecnie Edyta przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu, ma podawane kroplówki. Przeszła szereg badań i po północy powinniśmy mieć pierwsze wyniki. Wtedy okaże się, jak poważny jest jej stan. Czekamy na opinie lekarzy. Jest wiele niepokojących podejrzeń, które teraz trzeba wykluczyć. Jeśli Edyta poczuje się lepiej, to niewykluczone, że jej koncert zostanie przełożony na niedzielę i jednak wystąpi przed opolską publicznością. - powiedział w piątek wieczorem menadżer gwiazdy w rozmowie z Pudelkiem.

Opole 2019. Edyta Górniak zaśpiewa podczas koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"?

Prowadzący muzyczne widowisko Tomasz Kammel poinformował jednak, że artystka wróci najpewniej na scenę opolskiego amfiteatru w niedzielę, 3. dnia festiwalu w Opolu. Tego wieczoru odbędzie się wyjątkowy koncert Nie pytaj o Polskę #30latwolności", w którym wystąpią artyści urodzeni po 1989 roku. Będą to m.in. Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Natalia Nykiel czy Dawid Kwiatkowski. Na scenie pojawią się również gwiazdy polskiej piosenki, które zaśpiewają nagrane w ostatnim trzydziestoleciu przeboje, m.in.: De Mono, Kobranocka, Krzysztof Cugowski, Katarzyna Cerekwicka i Piotr Rubik.

Czy dołączy do nich również Edyta Górniak? Szczegóły jej niedzielnego występu nie są na razie znane.

Edyta Górniak o zasłabnięciu

Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej. Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości.. ❤️ To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy.. - napisała po wyjściu ze szpitala wokalistka.

Diwa polskiej sceny muzycznej dodała, że nie wyobraża sobie świętować jubileuszu utworu „To nie ja” inaczej, niż w rodzinnym Opolu. Piosenkarka zapewniła fanów na Instagramie, że zrobi wszystko, aby zregenerować organizm i w niedzielę stanąć na scenie.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w piątek (14.06) Edyta Górniak przygotowywała się w opolskim amfiteatrze do koncertu "Od Opola do Opola". Tuż po zakończonej próbie i powrocie do hotelu wokalistka jednak źle się poczuła. Fakt donosił, że podczas próby Edyty Górniak panował prawie 40 st. C. upał. To właśnie on miał wpłynąć na stan zdrowia gwiazdy. Lekarze jednego z opolskich szpitali, do którego została przewieziona artystka mieli podejrzewać u niej stan przedzawałowy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×