Opole 2019. Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski razem na scenie! Znowu zaśpiewają "Shallow"?

Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski wystąpią razem na opolskiej scenie! Czy powtórzą swój nie do końca udany duet, gdy w programie "Pytanie na śniadanie" śpiewali "Shallow"?

Multimedia

Podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu na scenie pojawi się mnóstwo polskich wykonawców. Wśród nich będą Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski, którzy zaśpiewają w duecie! Wystąpią w czasie niedzielnego koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności".

Roksana Węgiel, Bedoes i gwiazda "M jak miłość" na scenie podczas 56. KFPP w Opolu!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Maryla i Dawid mają już za sobą wspólny występ. W jednym z wydań "Pytania na śniadanie" zaśpiewali razem "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Ich duet wywołał wiele emocji i uznano, że nie do końca się udał. Czy tym razem będzie lepiej?

Widowisko "Nie pytaj o Polskę #30latwolności" zorganizowane jest po to, aby artyści urodzeni po 1989 roku zaśpiewali przeboje ostatniego trzydziestolecia. Towarzyszyć będą im uznane gwiazd polskiej piosenki. Na scenie, oprócz Rodowicz i Kwiatkowskiego, zagoszczą: Ewelina Lisowska, Margaret, Igor Herbut, Natalia Nykiel, Kamil Bednarek, Sarsa, Michał Szpak, Daria Zawiałow, De Mono, Golden Life, Reni Jusis, Stachursky, Kombii, Katarzyna Cerekwicka, Feel, Lemon, Ania Dąbrowska, Paweł Kukiz, Krzysztof Cugowski, Sydney Polak, Ryszard Rynkowski, Piotr Rubik, Big Day, Łzy, Ich Troje i Marcin Rozynek. Nowoczesnego, elektronicznego brzmienia całości nada producent muzyczny - Gromee. Reżyserem koncertu jest Konrad Smuga.

Przestraszona Maryla Rodowicz zaśpiewała "Shallow" z Dawidem Kwiatkowskim! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Krystyna (gość)

    Czy kazdy tekst mozna zaspiewac ? g.........o prawda. Teksty kwiatkowskiego za chiny ludowe nie sa do spiewania. Dowod : Maryla z Dawidem

    15.06.2019 12:54
  • Arek (gość)

    Golce !!!!!!!!!!!! gdzie sa te wasze san franciska i banki na kretowiskach,Milowka dalej stoi jak Milowka.Wygladacie jak dwa bebny ,i drzecie te geby ,klepiac to samo od 20 lat, nie wstyd wam ? tak przypadkiem pytam,bo tak wlasciwie to wasze skrzypki mi zwisaja,wiecie gdzie ?

    15.06.2019 10:21
  • Monia (gość)

    Sami sie robia celebrytami,sami sie robia artystami,sami w swoim gronie robia rozne szola,konkursy,teleturnieje i tym podobne bezmozgowia,potem sami sie oceniaja,promuja,nagradzaja wreczaja nagrody potem wyplacaja sami sobie premie za ogladalnosc i procenty z sms-ow bez ktorych to sms-ow nie przezyliby ani doby.Warunek bycia w tym grajdolku ? nie powiedziec nic zlego na rzadzacych,nawet pomyslec miec tzw.wejscie rodzinne,najlepiej jakis pociotek,troche kasy na poczatek zeby nie chodzic w chinskich dresach i tramkach ,ktore sakramencko smierdza po calym dniu i to cala recepta na polskiego artyste i cebryta

    15.06.2019 10:14
  • Basia (gość)

    Ja to juz mam strach wlaczac plazme,poniewaz obawiam sie czy nie wyskoczy jakis Zenek ,Slawomir,Szpak w tiulu,Lulki_Dulki,Marylka,a moze jeszcze jaki Kwiatkowski czy Wieniawa,rany co za czasy,co za "celebryci" co za "artysci". Wniosek ? Jeden - scena polska doszczetnie splonela.

    15.06.2019 09:42
  • Pati (gość)

    Nie dziwie sie organizatorom za wyznaczenie Kamela na prowadzacego.Prowadzacy i jakosc imprezy ,porazajaco dobrana.To jedno sie udalo,pozatym ? Wiejska kaszana w grubej kiszce.doslownie .

    15.06.2019 09:34
  • Opolanin (gość)

    Najlepsze haslo to tych dwoch z Milowki ,co mieli budowac w Milowce banki na kretowiskach,ktore wywrzeszczeli do publicznosci. Ano darli sie na cale gardlo "Opole lapy w gore !!!). Dziwie sie tej "publicznosci", ze za te grubianskie chamskie slowa Opole nie wynioslo tego chamstwa ze sceny,ale gdziez tam, otumaniona gawiedz z rozdziawionymi gebami podnosila lapska do gory i skandowala razem z tymi gruboskornymi owczarkami.Honoru i wstydu brak,ale hipokryzji i pazdzierza jest u nas dostatek. Czekamy na dzisiejsze "perelki" typu Maryla-Kwiatkos i tego wyjacego ptaszka Michasia-dzisiaj bedzie pewnie przebrany za Sniezke lu Gospodynie Domowa,ale bedzie jazda i ubaw po pachy przy piwku i gilu. Ale prowadzacy Wojtus-Rybak skutecznie (chyba) nawolywal do slania sms-ow,bo jak nie to prezes tv,powie mu tak : albo sobie zarobisz na sms-ch,albo chodzenie po scenie gratis,ewentualnie mozesz satyrko w krotkich majteczkach wrocic do IKEI na reklamy,polezysz sobie na reklamach pod sklepami.

    15.06.2019 09:22
  • Max (gość)

    Będzie śmiesznie... takie dwie upadłe gwiazdy. :)

    15.06.2019 08:07
  • Max (gość)

    Będzie śmiesznie... takie dwie upadłe gwiazdy. :)

    15.06.2019 08:07
  • Max (gość)

    Będzie śmiesznie... takie dwie upadłe gwiazdy. :)

    15.06.2019 08:07
  • Jolanda (gość)

    Ktos pyta w reportazu, czy uda sie duet Maryla-Kwiatkowski ? No jak nie,jak tak- jakby Ferdek powiedzial.Co ma sie nie udac,czy widownia patrzy oczyma i slucha uszami ? Nieeee nic z tych rzeczy,przeciez widownia ma tylko lykac oczmi i uszmi i sms-y slac a nie glos zabierac w sprawach, dalekich od jej intelektualnych zasobow.Przeciez Maryla,Majewska i Gorniak prym wioda,a ocena zajma sie odpowiedni "artysci i celebryci",oni juz dzis wiedza, kto jest najlepszy a publicznosci wara od ocen - oni sobie moga : kupic bilet, odsluchac i paszli a juto wrocic i kupic znowu bilet ewentualnie dmuchnac w balon .

    14.06.2019 13:36
  • Asia (gość)

    No wiadomo, ze z wrobelkow to orlow nie zrobia,ale chodzi wlasnie o kase,i tu musze przyznac racje pomyslodawcom;swietna robota,z lamusa,tanio i z play back-u. A gmin? no coz gmin napalony na staroc bedzie wlazil oknami i drzwiami,cos biletow na boczku sprzedadza,(oczywiscie tylko zainteresowani beda miec dostep do lewizny),naiwniakom sprzedaca bileci drozej ,bo normalne "juz wyjda".Gmin kupi,kuper usadzi na krzesle i bedzie patrzal,a moze i kamera buzke omiota?

    14.06.2019 10:10
  • Kamila (gość)

    Dzieki dzieki ,ja dodam, ze zobaczymy jeszcze ta Szatan,Szpaka,Wieniawe i byc moze wyciagna z szafy jakies perelki,ale bedzie jazda hi hih hi hi hih hi hi hih hi hi hihy ooooo zapomnialam jeszcze Baron i ten,no taki chudy,co gada nie spiewa,i tam jeszcze dwie takie beda ,zapomnialam jak sie zowia,a na koniec bedzie ta ,co robila za "jurorke" w tym szol-dziwadle,to ona bedzie robic takie rozne szpagaty i wygibasy.Nie ma co ,ciekawe czy kamera pokaze gawiedz z rozdziawionymi gebami ?

    14.06.2019 10:00
  • Radek (gość)

    Goska,to nie wszystko,zapomnialas o tym, ze barankow na widowni ostrzyga nie tylko na biletach,ale zobaczysz jak beda ich strzyc sms-ami na "najlepszego artyste".Baranki beda poslusznie dzwonic i potem sie okaze, ze Kamel je......al sie i ze to nie bylo na zywo,tylko ze to byla proba generalna z poprzedniego dnia hahahahahahahaaaaa,a wiesz Gosia kto wygra ? Moooowa,jasne ,ze wiesz,ja tez.Planujemy kupic pare flaszek i z cala paczka bedziemy mieli smiechu a smiech,to bedzie najprawdziwszy kabaret hahahahahahahahaaaaaaaaaaa

    14.06.2019 09:29
  • Gosia (gość)

    Opole,Opole, Opole czyz nie smutno Ci,ze minely lata swietnosci,ze brak spontanicznych nowych utworow,nowych twarzy ,naprawde nie zal Ci Opole tamtych spontanow. Jakze ubogi kraj artystycznie.Brak nowosci ,ktore poruszylyby serca Polakow,spontanicznego jawnego glosowania na najlepszych artystow,prawdziwych artystow bez cienia krytyki.Nie wiem dlaczego obecna scena polska nie ma takich artystow,wszystko powyciagane z archiwum,nostalgia za lamusem,bez zycia,bez nowosci,te same zjelczale utwory,szkoda ze nie ma juz tej sceny ,takich artystow.Dzisiaj to takie przesiewki ,wykluje sie cos z tych konkursow zaspiewa jeden dwa "utwory" i klepie je przez lata. Taka reczna kataryna.Pani Marylo ,szanuje Pania , tylko bez przesady z tymi jarmarkami,fatalaszkami,ptaszkami,koronkami,przeciez sama Pani spiewala ze, - ale to juz bylo ! Nie pracuje Pani nad czyms nowym ? Bo te stare jarmarki,banki na kretowiskach i inne ryki i zawodzenia ,w dodatku z play back - u , no sama Pani przyzna ,chluby wykonawcom nie przynosi.Ja rozumiem mentalnosc ludzi,ktorzy kupuja bilety,ale publicznosc w amfiteatrze , to jeszcze nie my.Gdybym uslyszala jakis nowy utwor Pani kompozycji,kupilabym bilet z ochota,ale sorry, jarmarki i banki na kretowiskach jakos specjalnie nie wpadaja do mojego ucha.Jednym slowem Opole,Opole,Opole zal nie tylko serce sciska.

    13.06.2019 16:41