Opole 2019

Opole 2019. Edyta Górniak zaśpiewa "To nie ja" podczas koncertu „Nie pytaj o Polskę - #30LATWOLNOŚCI"! Mamy zdjęcia z próby!

Edyta Górniak jest już w pełni sił! Gwiazda pojawiła się w niedziele na próbie generalnej przed koncertem „Nie pytaj o Polskę - #30LATWOLNOŚCI". Wokalistka z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć fotoreporterom. Na jej rękach były widoczne jednak plastry, które miały zakryć ślady po kroplówkach. Zobaczcie, jak się prezentowała!

16.06.2019Opole 2019

Opole 2019. Lidia Kopania wulgarnie o występie Anny Karwan w Opolu. Takiego wpisu się po niej nie spodziewaliśmy!

Anna Karwan z piosenką "Słucham Cię w radiu co tydzień" triumfowała podczas koncertu Premier, który odbył się 2. dnia 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Udział znanej z 7. edycji programu "The Voice of Poland" wokalistki w paskudny sposób skomentowała jej "koleżanka" z branży - Lidia Kopania. Takiego wpisu się po niej nie spodziewaliśmy!

16.06.2019Opole 2019

Opole 2019. Edyta Górniak zaśpiewa w niedzielę, trzeciego dnia festiwalu! Dołączy do artystów koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"?

Edyta Górniak nie wystąpiła podczas koncertu "Od Opola do Opola", który otwierał 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Artystka zasłabła w pokoju hotelowym i została przewieziona do szpitala. Jak poinformował jednak Tomasz Kammel Edyta Górniak wróci najpewniej na scenę w niedzielę, 3. dnia festiwalu w Opolu. Czy dołączy do artystów koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"? Artystka po wyjściu ze szpitala zabrała głos w tej sprawie. Wróci na scenę opolskiego amfiteatru?

16.06.2019Opole 2019

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×