Opole 2020. Beata Kozidrak oddała hołd zmarłej mamie na scenie. Zaśpiewała jej ukochany utwór

Beata Kozidrak wystąpiła podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu. Wokalistka, która niedawno straciła mamę oddała jej hołd na scenie. Kozidrak zaśpiewała tego wieczoru jej ukochany utwór.

Multimedia

Podczas koncertu "Festiwal, Festiwal!!! – Złote Opolskie Przeboje" artyści wspominali największe opolskie przeboje. Beata Kozidrak miała zaśpiewać tego wieczoru "Piechotą do lata", ale w ostatniej chwili zmieniła zdanie i zdecydowała się zaśpiewać utwór "Dwa serca dwa smutki". Piosenkę zadedykowała zmarłej 1 września mamie.

W trudnych chwilach mojego życia scena i spotkania z publicznością były dla mnie terapią .Od festiwalu w Opolu zaczęła się moja piękna przygoda z muzyką, moją jedyną pasją. Mama to rozumiała i wiem że w sobotę chciałaby usłyszeć Dwa serca dwa smutki - Jej ukochany utwór. Zaśpiewam go dla Ciebie mamo, a ze mną miliony wspaniałych wrażliwych ludzi w amfiteatrze i przed telewizorami. - zapowiedziała na Instagramie Kozidrak.

Zmarła mama wokalistki! "Dała mi wszystko, co jest we mnie najpiękniejsze"Zobacz więcej

Wzruszający występ Beaty Kozidrak podczas 2. dnia festiwalu w Opolu zachwycił nie tylko publiczność zgromadzoną w amfiteatrze, ale mnóstwo widzów przed telewizorami.

To było coś pięknego! Totalne wzruszenie! Jestem dumna!

Wspaniały występ ❤️

Wzruszająco i Pięknie 💖

A jak Tobie podobał się występ Beaty Kozidrak w Opolu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iga (gość)

    Ale jej na starość odbiło z tym botoksem. I co myśli, że wygląda młodziej, żałosna bez klasy babcia Beata.

    06.09.2020 13:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×