Opole 2020. Kinga Kwiecień zaliczyła gigantyczną wpadkę w Opolu. Przebiła reporterkę od "Szyny byłe złe..."?

Kinga Kwiecień relacjonowała w niedzielę dla Wiadomości TVP trzeci dzień 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i zaliczyła gigantyczną wpadkę na wizji. Internauci już sugerują, że reporterce od "Szyny byłe złe..." urosła spora konkurencja.

Multimedia

Kinga Kwiecień zaliczyła wpadkę relacjonując festiwal w Opolu 2020

Kinga Kwiecień w trakcie wejścia na żywo w niedzielnym wydaniu Wiadomości TVP zaliczyła wpadkę, której widzowie długo jej nie zapomną. Stremowana reporterka relacjonując trzeci dzień 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki miała problem z sformułowaniem swojej wypowiedzi.

Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela… Czeszel… przepraszam, Izabela… – pogubiła się reporterka TVP. – Zobaczyliśmy największe opolskie przeboje. Wróciliśmy również do tych wspomnień, które były wyjątkowe. Andrzej Zaucha, Maryla Rodowicz czy też inne wydarzenia, które specjalnie zobaczyliśmy na opolskiej, legendarnej scenie – kontynuowała.

Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski, Sanah, Ida Nowakowska z mężem, Beata Kozidrak i inni za kulisami opolskiego festiwaluZobacz więcej

Kinga Kwiecień nie podołała wejściu na żywo. Nagranie przedstawiające pogubioną w Opolu reporterkę TVP już staje się hitem internetu.

Aż mi się szyny przypomniały. Zresztą tamta pani miała do tej bardzo podobny głos 😁 - napisała jedna z internautek.

Wcześniej Kinga Kwiecień zasłynęła materiałem o amerykańskim projektancie mody, który wychwalał styl Agaty Kornhauser-Dudy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Alicja (gość)

  No może nie jest w tvp najbrzydsza bo na równi z nią jest Ida obie takie brzydkie . Ale jej sztuczne i tanie doczepy to jakaś masakra i ta twarz namalowana. Taka ta tv biedna że nie stać na jakieś super doczepy?

  08.09.2020 21:59
 • Paweł (gość)

  Ej a kto normalny chciałby tknac ta Kwiecień. Tapety ma w piz... a i tak jest taka oblesna a co dopiero bez.... może po wódce na nią bym spojrzał ale wątpię żebym chciał z nią ten teges

  08.09.2020 21:55
 • Mlody (gość)

  BRZYDKA i głupia to jakaś tragedia

  08.09.2020 21:53
 • Hahahah (gość)

  Seksownej? Uroczej? Wielki herbaty nos, morda jak starej rapszly i to pisze ja PAWEL . Tak się dawno jak z twego kom nie uśmiałem sie dawno. Wolałbym łaskę nawet łysa ale z ładna twarzą a nie jak baba jaga

  08.09.2020 21:52
 • Japa pasztety! (gość)

  Komentarze krytykujące urodę uroczej, czarującej i seksownej Pani Kwiecień piszą chyba otyłe, wąsate femistki-nołlajfy, z włosa ściętymi na jeżyka i zafarbowanymi na czerwono, fioletowo, niebiesko, różowo, siwo lub zielono oraz mnóstwem piercingu na uszach, ustach, twarzy, czole i języku; którym nie grozi gwałt, ponieważ nikt nie chce ich tknąć nawet patykiem!

  A co do wpadki, to głupio wyszło, ale nie jest ona pierwszą/ym ani ostatnią/nim reporterką/em której/emu zdarza się wpadka na wizji🤷‍♂️.

  08.09.2020 20:09
 • zenek (gość)

  A ten Kurski to zawsze musi wleżć w te kadry żeby wszyscy go widzieli że sie udziela, okropny facet .

  08.09.2020 08:04
 • Mika (gość)

  Sam jesteś wstrętny.

  07.09.2020 22:57
 • Bartek (gość)

  Skąd wytrzasneli tak szpetna babe

  07.09.2020 18:17
 • asd (gość)

  Każdemu zdarza się coś pomylić

  07.09.2020 18:15
 • Fuj (gość)

  Jaka wstretna kto to

  07.09.2020 17:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×