Opole 2020. Podjęto decyzję w sprawie tegorocznego Festiwalu! 57. KFPP odbędzie się czy został odwołany?

Dopiero co zastanawiano się, czy tegoroczny Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się czy jednak zostanie odwołany przez panującą pandemię koronawirusa. Teraz podjęto już ostateczną decyzję! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Opole 2020 - kiedy się odbędzie?

Do tej pory termin 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu to 5-8 czerwca, ale przez pandemię koronawirusa zaczęto zastanawiać się, czy jest to aktualne. Zwlekano z decyzją, ale teraz już wiemy, co postanowiono!

Do kiedy można oglądać polskie seriale w TV? Znamy daty ostatnich odcinków!Zobacz więcej

Opole 2020 dopiero we wrześniu!

15 kwietnia Telewizja Polska i Miasto Opole zdecydowały, że tegoroczny Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się w pierwszy weekend września. Rezygnacja z czerwcowego terminu podyktowana jest oczywiście troską o zdrowie i bezpieczeństwo artystów, publiczności oraz ekipy realizacyjnej.

Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji tegorocznego Festiwalu zostaną podane w najbliższym czasie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mati (gość)

    Teraz bynajmniej nie będzie kłopotów z biletami ! Warszawka i tak dostawała za darmo, A miejscowi stali w kolejce po 3 doby A konie potrafiły sprzedawać przed wjjsciem. A festiwal w ostatnim czasach to lipa. Maryla i juz więcej nic nie mowie!

    16.04.2020 08:17

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×