Opole 2021. Grzegorz Markocki wrócił po latach na scenę! Jak się zmienił? Prawie 20 lat temu wziął ślub w telewizji w programie "Bar"!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2021 powoli przechodzi do historii, jednak podczas niedzielnego koncertu ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, na scenie pojawiła się osoba, której raczej nikt się tam nie spodziewał! Po latach na scenę wrócił Grzegorz Markocki, który lata temu próbował swoich sił w przeróżnych talent show oraz reality show! Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj!

Multimedia

Grzegorz Markocki wrócił po latach na scenę! Prawie 20 lat temu wziął ślub w telewizji! Jak się zmienił?

Grzegorz Markocki to postać, która dzisiaj może już mało komu coś mówić, jednak ci, którzy pamiętają dawnego celebrytę, mogli przecierać oczy ze zdziwienia, gdy zobaczyli go na festiwalu w Opolu! Markocki lata temu postanowił zniknąć ze świecznika, chociaż na szczęście nigdy nie zrezygnował z tworzenia muzyki! Dzięki temu na scenie zobaczyliśmy niezwykle energetyczny występ, który z pewnością przypadłby do gustu nieodżałowanemu Krzysztofowi Krawczykowi!

Grzegorz Markocki urodził się 2 kwietnia 1975 roku w Opolu i już od końca lat 90. XX wieku starał się przebić do większej publiczności ze swoją twórczością. W 1998 roku został zwycięzcą programu "Szansa na sukces", gdzie zresztą był oceniany przez samego Krzysztofa Krawczyka! W tym samym roku zagrał w filmie "Poniedziałek" Witolda Adamka.

Doda kończy 35 lat! Jak zmieniała się od czasu programu "Bar"?Zobacz więcej

W kolejnych latach Grzegorz Markocki kontynuował swoją przygodę z muzyką oraz aktorstwem. W 2002 roku zagrał w kolejnym obrazie Witolda Adamka pt. "Wtorek", a w 2006 roku pojawił się w filmie "Czeka na nas świat". Jednak to nie dzięki filmom zrobiło się o nim głośno, a za sprawą udziału w polsatowskim reality show pt. "Bar", w którym pojawił się w 2002 roku. To właśnie tam Markocki poznał Izabelę Kowalczyk, której się oświadczył, a ich ceremonia ślubna odbyła się przy udziale kamer Polsatu i była transmitowana w programie "Bar"! Niestety, małżeństwo szybko się rozpadło.

Także w 2002 roku Grzegorz, wraz z zespołem The Crackers Band, wydał płytę pt. "Królem być rock'n rolla". Od 2009 roku grał z zespołem The Beatlmen, z którym w 2016 roku wydał krążek "Pozytywnie". Warto dodać, że Markocki także prowadził w telewizji Polsat program "Hitmania".

Jak dzisiaj wygląda Grzegorz Markocki? Jak się zmienił? Sprawdźcie naszą galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • DanaM (gość)

  Super. Wspaniały występ.Kazde wykonanie tego utworu przez p.Grzegorza jest inne, ale cudowne i tyle w tych występach energii Miło się słucha i ogląda.Często wracam do Jego właśnie wykonań tego utworu.Takich występów nie da się zapomnieć.WIELKIE BRAWA PANIE GRZEGORZU!

  19.09.2021 12:39
 • Bandzior (gość)

  Ale szit! Krawczyk się w grobie przewraca.

  10.09.2021 11:55
 • Kkkk (gość)

  Ale ciota.

  09.09.2021 14:16
 • Obiektywny (gość)

  Bez sensu, brak talentu, nieczysto, co to wogole za matoł. Żeby piosenki K. Krawczyka dać masakrować takiemu komuś. Żenada.

  09.09.2021 06:22
 • Ewka (gość)

  Super chłopak

  08.09.2021 16:08
 • wandada (gość)

  uwielbiam tego Grzesia j Markockiego ego glos. Mało się zmienił od czasu występu w Szansie na sukces. To nadal ten Grzesiu. Nikt nie jest taki , jak Grzesiu .Sympatyczny, nastawiony na to , aby nas bawić

  06.09.2021 20:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×