Opole 2021. Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Festiwal w Opolu to nie tylko muzyka, ale też cała otoczka wokół imprezy, gdzie możemy podpatrzeć gwiazdy i celebrytów w codziennym wydaniu, dalekim od blichtru, czerwonych dywanów oraz ścianek. W Opolu właśnie pojawiła się Dagmara Bryzek z "Korony królów", które nawet na krok nie odstępuje Misiek Koterski!

Multimedia

Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok!

Dagmara Bryzek to jedna z najmocniej promowanych obecnie gwiazd TVP. Aktorka, która zdobyła popularność dzięki serialowi "Korona królów", szybko zyskała sympatię widzów, przez co Telewizja Polska zauważyła w niej ogromny potencjał.

Od tego czasu Dagmara Bryzek pojawia się na antenach TVP regularnie, śpiewając m.in. w programie "Jaka to melodia?" czy na scenach przeróżnych festiwali. Teraz czeka ją występ na jednej z najsłynniejszych polskich scen - w Opolu.

Michał Koterski i Dagmara Bryzek razem? "Zakochali się bez pamięci"!Zobacz więcej

Urodzona w 1998 roku aktorka pojawiła się w Opolu w towarzystwie swojego nowego partnera, Miśka Koterskiego, który swojej ukochanej nie odstępuje nawet na krok! Na zdjęciach widzimy, jak Misiek przygląda się występom swojej partnerki i wszystko dokumentuje za pomocą smartfona.

Dagmara Bryzek i Misiek Koterski poznali się na planie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle. Tajemnice polskich fortun". 41-letni Koterski właśnie leczył złamane serce po rozstaniu z matką swojego dziecka, 29-letnią Marcelą Leszczak.

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×