Opole 2021. Wzruszający koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka! Andrzej Kosmala doskonale bawił się podczas występu Trubadurów! Zobaczcie zdjęcia!

Za nami trzeci dzień 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niedziela stała pod znakiem wzruszającego konkursu ku pamięci nieodżałowanego Krzysztofa Krawczyka! Przy takich występach trudno było nie uronić łzy! Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Wzruszający koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka!

Niedziela na opolskiej scenie, podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, rozpoczęła się od nostalgicznego i wzruszającego koncertu "Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną". Największe hity nieodżałowanego gwiazdora wykonali m.in. Kuba Badach, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, Ania Dąbrowska oraz Trubadurzy.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na występ zespołu pod wodzą Mariana Lichtmana, bowiem ich występ był nie tylko niezwykle udany, ale także bardzo energetyczny. Panowie portali publiczność do tańca, łącznie z samym Andrzejem Kosmalą, który doskonale bawił się przy przebojach dawnego zespołu swojego największego przyjaciela.

Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!Zobacz więcej

Swoim występem zachwyciła także Ania Dąbrowska, która zaśpiewała kultowe "Bo jesteś ty". Był to tak mocny występ, że wdowa po Krzysztofie Krawczyku, Ewa Krawczyk, nie mogła powstrzymać się od łez!

Tego samego dnia odbył się również "Koncert piosenki literackiej", gdzie na scenie zaprezentowali się m.in. Magdalena Smalara, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dąbrowska oraz Dagmara Bryzek.

#58. KFPP Opole 2021 niedziela - zobaczcie zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nina (gość)

    Dajcie spokój z tym dzieckiem, to facet dorosły, który musi sam zaistnieć, a nie oglądać się na tatusia. Krawczyk senior stracił ojca jako nastolatek. Pomagał matce i sam sobie musiał radzić. Nikt go nie niańczył. Junior musi wypracować własny styl, śpiewać własne utwory inaczej nie da się zrobić kariery. Za duża konkurencja. Śpiewając tatusiowe piosenki - nic nie osiągnie!!!

    08.09.2021 00:55
  • Ewita (gość)

    Dajcie spokój z tym Krawczykiem bo aż mi niedobrze. Codziennie w internecie Krawczyk i wdowa po nim, boję się otworzyć lodówkę czy tam też nie będzie Krawczyka czy nie ma innych ciekawszych tematów?

    07.09.2021 22:28
  • Danuśka (gość)

    Panie Kurski Nieładnie delikatnie mówiąc!!! Nie było Syna K,Krawczyka.

    07.09.2021 21:56
  • Widz (gość)

    Trubadurzy zawsze wyglądali jak pajace , a teraz to już jak stare pajace . Żenada

    07.09.2021 21:03
  • Smutna... (gość)

    Panie Kurski..pan kocha swoich synów.. mimo..ze ma Pan już inna Rodzinę.. dlaczego nie zadbał Pan.. żeby syn Krawczyka był na koncercie..ku pamięci jego ojca?dlaczego ten młody Człowiek jest pomijany..jak "Trędowaty"?to takie nieludzkie i podłe...wszystkie dzieci zmarłych piosenkarzy..w takich sytuacjach są najważniejszymi honorowymi gośćmi..czekaliśmy na Igora..niestety kolejny raz został pominięty..powinniście się wszyscy wstydzic...skąd ta znieczulica?

    07.09.2021 20:27
  • Elżbieta (gość)

    Wdówka znów odstawiła tragikomedie tym swoim wymuszonym płaczem a za chwilę śmiała się i śpiewała a stary cap kosmala skakał jak pajac podczas występu Trubadurów , których rzekomo tak nienawidzi,dobrana para hipokrytów.

    07.09.2021 17:45
  • Elżbieta (gość)

    Wdówka znów odstawiła tragikomedie tym swoim wymuszonym płaczem a za chwilę śmiała się i śpiewała a stary cap kosmala skakał jak pajac podczas występu Trubadurów , których rzekomo tak nienawidzi,dobrana para hipokrytów.

    07.09.2021 17:41
  • Ewa (gość)

    Skrzywdził własne dziecko nie zadbal o jego los..... "zaplakaną wdowę" obdarował majątkiem A jedyne dziecko potraktował tak jak kazała wdowa. Dla mnie już go nie ma.

    07.09.2021 16:42
  • Ewa (gość)

    Skrzywdził własne dziecko nie zadbal o jego los..... "zaplakaną wdowę" obdarował majątkiem A jedyne dziecko potraktował tak jak kazała wdowa. Dla mnie już go nie ma.

    07.09.2021 16:41
  • Urszula (gość)

    Tu wpisują się tylko fani Krzysztofa Krawczyka, jak się nie podoba to proszę nie czytać i się nie udzielać ‼️ Kochamy K. K piosenki i jego przepiękny, niepowtarzalny głos. ❣️❣️❣️

    07.09.2021 14:58
  • Sara (gość)

    przepiękny koncert jeszcze takiego nie było to wszystko dla kochanego P.Krzysztofa Krawczyka i nareszcie wspaniali wykonawcy Nie wiem kto ich wybierał ale to było cudo na cudami łzy same leciały po policzkach

    06.09.2021 16:07
  • Kochamgosluchac (gość)

    Mnie łzy leciały z oczu gdy oglądałam i słuchałam Krawczyka.Wzruszajacy koncert Czekam na następny taki

    06.09.2021 15:13
  • Cudowny koncert (gość)

    przepiękny koncert.Mozna tak słuchać i słuchać .To był wspaniały artysta i już nigdy takiego nie będziecie mieli.Wy co go tu tak krytykujecie.

    06.09.2021 15:08
  • Sylwia (gość)

    Dość już tego Krawczyka już można rzygać jego piosenkami pomnik mu postawcie albo zróbcie go świętym. Jest tyle większych gwiazd i takiego halo niema piosenkarz do kotleta i kielich w komunistycznych lokalach.

    06.09.2021 15:00
  • Sylwia (gość)

    Dość już tego Krawczyka już można rzygać jego piosenkami pomnik mu postawcie albo zróbcie go świętym. Jest tyle większych gwiazd i takiego halo niema piosenkarz do kotleta i kielich w komunistycznych lokalach.

    06.09.2021 15:00
  • Xxxxxc (gość)

    Wyjątkowa podłość. Tak odsunąć jedynego syna nawet po śmierci ojca. To jest najzwyczajniej przemoc psychiczna że strony macochy i tego pazernego managera.

    06.09.2021 13:01
  • Ula (gość)

    A gdzie syn Krzysztofa Krawczyka to on powinien tam być na pierwszym miejscu co pamięć wszystkich zawiodła

    06.09.2021 12:46
  • Regina (gość)

    Junior wszystko robi,by zarobić na śmierci KK. Nie wiem po co tak się wszyscy litują. To dorosły chłop,który ma swoje dziecko i znęcał się nad żoną. Beztalencie ,na którym hieny chcą ubić swój interes. Naiwna część społeczeństwa pastwi się nad zoną nie znając prawdziwej sytuacji. To sprawy rodzinne i wara innym. Te komentarze są tak żałosne,że nie da się tego czytać. Gdyby junior miał ochotę to by był ale nie byłoby komentarzy takich jakie się pojawiają robiąc mu popularność. Przecież widać,że to człowiek chory i nikt nie powinien tego wykorzystywać. Nawet własna matka poleciła,by wypłacać mu pieniądze należne po niej w ratach. Po co więc te głupie uwagi na temat zmarłego.Dajcie mu spokój. I uszanujcie żałobę.Nie pchajcie się w sprawy innych,spójrzcie na swoje życie,czy jesteście tacy wspaniali?

    06.09.2021 12:37
  • Ewa (gość)

    Myślałam że dzieci są w Polsce ważniejsze niż żony nie długo to kochanki będą ważne tylko nie dzieci wstyd ponownie junior Krawczyk był pominiony ważna 3zona a nie dziecko