Opole 2022. Koncert Justyny Steczkowskiej "Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej". Diwa zachwyciła publikę spektakularnym show

Opole 2022 oznacza plejadę artystów i niezwykłe występy. Nie inaczej było w sobotę 18 czerwca 2022 r., kiedy to zgromadzona na opolskim amfiteatrze publika miała okazję podziwiać Justynę Steczkowską na scenie podczas jej jubileuszowego recitalu. "Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej" był spektaklem, który widzowie Opola 2022 zapamiętają na długo! Zobacz występ diwy na 59. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2022!

Multimedia

Opole 2022. Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej

Recital "Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej" w reżyserii Bolesława Pawicy na 59. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2022 było imponującym spektaklem. Justyna Steczkowska wraz z sztabem profesjonalistów zaskoczyła widzów spektakularnymi kreacjami, efektami wizualnymi i jak zwykle, głosem na najwyższym poziomie.

Leon Myszkowski szczerze o współpracy ze znaną mamą. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty o playback!Zobacz więcej

Opole 2022. Justyna Steczkowska - sylwetka wokalistki

Justyna Steczkowska w trakcie swojej kariery wydała aż siedemnaście albumów studyjnych, zaś koncerty, które zagrała zarówno w Polsce, jak i za granicą można liczyć w tysiącach. Znana z szerokiej skali głosu (wyliczonej na cztery oktawy - przyp. red.) gwiazda zdobyła najważniejsze nagrody muzyczne: m.in. sześć Fryderyków i dwa Wiktory.

Jej jubileuszowy recital nie mógłby odbyć się w innym miejscu niż scena opolskiego amfiteatru. To na jego deskach, w 1994 roku Justyna Steczkowska zdobyła Grand Prix festiwalu, a Irena Santor wypowiedziała o niej często powtarzane, pamiętne słowa:

Nie zgubmy tej perły

W zrealizowanym z rozmachem recitalu artystka przypomniała swoje najważniejsze przeboje - "Boskie Buenos", "Grawitację", "Oko za oko", "Wrogu mój".

Zobacz w galerii zdjęcia z jubileuszowego recitalu Justyny Steczkowskiej!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Premiery i Debiuty na opolskiej scenie. Zobacz występ Krystiana Ochmana i Stanisławy Celińskiej!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Gość

  Naprawdę to się Wam podobało? Niewierze.Ona ma głos ale nie śpiewa tylko wyje

  19.06.2022 17:46
 • rabadka198 (gość)

  to były jakieś przyspieszone urodziny,o ile mi wiadomo Steczkowska urodziła się 2 sierpnia

  19.06.2022 12:26
 • Rewelacyjne widowisko muzyczno-taneczno-wizualne (gość)

  Aż szkoda, że nie potrwało z pół godziny dłużej żeby było tam jeszcze kilka piosenek, których brakło: Terra, Daj mi chwilę (może nawet ta wersja polsko-włoska wykonywana ze Stefano Terrazzino), To mój czas, Wracam do domu, Kto wciska mi kit. Fajnie też, że był i nowy utwór. Natomiast liczyłam troszkę, że może do piosenki Tango zatańczy ze Stefano. Ich niegdysiejsze tanga w tzg były genialne. Przykro, że nie było życzeń właśnie od Terrazzino. Organizatorzy mogli się o to postarać. Niemniej koncert super. Gratulacje i najlepsze życzenia dla Justyny. :) ♥

  19.06.2022 11:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×