opole

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili koncert "Folkowe Opole". Halina Mlynkova skradła uwagę wszystkich swoją kreacją!

Opole 2022 rozkręca się w najlepsze! Po raz pierwszy na scenie mieli okazję stanąć artyści grający muzykę folkową - między innymi Halina Mlynkova, której kreacja przykuła uwagę wszystkich, jak zawsze energetyczni bracia Golec i zespół Zakopower, a także zespół Enej i ukraińska grupa Zazula. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Zobacz zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia!

18.06.2022Opole 2022

Opole 2022. DZIEŃ 1. Pełen klasy Krzysztof Prusik i elegancka Halina Frąckowiak. Wokalistka świętowała swoje 75. urodziny! To oni zadali szyku na opolskiej scenie!

59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki można uznać za rozpoczęty! Za nami emisja pierwszego koncertu pt. "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!", który zainaugurował tegoroczne święto polskiej muzyki w Opolu! Na scenie szyk i elegancja, szczególnie w przypadku Haliny Frąckowiak oraz Krzysztofa Prusika, zwycięzcy "The Voice Senior 3"!

17.06.2022Opole 2022

Opole 2021. Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Festiwal w Opolu to nie tylko muzyka, ale też cała otoczka wokół imprezy, gdzie możemy podpatrzeć gwiazdy i celebrytów w codziennym wydaniu, dalekim od blichtru, czerwonych dywanów oraz ścianek. W Opolu właśnie pojawiła się Dagmara Bryzek z "Korony królów", które nawet na krok nie odstępuje Misiek Koterski!

05.09.2021Opole 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×