"Opowiem ci o zbrodni". Wojciech Chmielarz opowiada o krwawych zbrodniach! Czemu wybrał tę historię?

Już 1 listopada na antenie Crime+Investigation Polsat odbędzie się premiera odcinka programu "Opowiem ci o zbrodni", który poprowadzi autor powieści "Żmijowisko", Wojciech Chmielarz. Mieliśmy okazję porozmawiać z pisarzem, który uchylił nam rąbka tajemnicy na temat kulis programu!

Multimedia

"Opowiem ci o zbrodni" - premiera w piątek, 1 listopada, o godzinie 22:00 na antenie Crime+Investigation Polsat

W nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” czołowi polscy pisarze przyjrzą się siedmiu prawdziwym zbrodniom, które wstrząsnęły Polską. W każdym z odcinków pisarze stają się narratorami, którzy opowiadają o wybranym przez siebie morderstwie w charakterystyczny dla siebie sposób. Podobnie jak przy pracy nad pierwszym sezonem, pisarze otrzymali dostęp do akt sądowych, dzięki którym starają się dokonać dogłębnej analizy działań morderców.

Zdjęcia studyjne wzbogacone zostaną nie tylko rekonstrukcjami przebiegu zbrodni i okoliczności, jakie do nich doprowadziły. Pisarze udali się także, w miejsca kluczowe dla przebiegu zbrodni, rozmawiali z osobami zaangażowanymi w sprawy, z rodzinami ofiar.

Co warto zobaczyć w Halloween? Te produkcje nie pozwolą Wam zasnąć!Zobacz więcej

Wojciech Chmielarz to dziennikarz, pisarz, spec od wywiadu gospodarczego, jeden z najbardziej cenionych autorów kryminalnych młodego pokolenia. Twórca poczytnej serii o warszawskim komisarzu Jakubie Mortce (Podpalacz, Farma lalek, Przejęcie, Osiedle marzeń, Cienie) i cyklu gliwickiego o prywatnym detektywie Dawidzie Wolskim (Wampir i Zombie). Pięciokrotnie nominowany do i raz nagrodzony Nagrodą Wielkiego Kalibru za powieść Przejęcie. Laureat nagrody „Złoty Pocisk” w kategorii najlepszy kryminał 2018 roku za książkę Żmijowisko. W sierpniu tego roku ukazała się jego kolejna powieść Rana. W programie "Opowiem ci o zbrodni" Wojciech Chmielarz opowie o związku, którego bajeczny początek w świecie wirtualnym nie zapowiadał tragicznego finału w rzeczywistości!

Co o programie "Opowiem ci o zbrodni" powiedział nam Wojciech Chmielarz? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×