"Opowieść podręcznej" finał 2. sezonu. June kontra Gilead. Co przyniesie 3. sezon? [ZDJĘCIA]

Sezon 2. "Opowieści podręcznej" po wielu burzliwych zwrotach akcji dobiegł już końca. Cliffhanger był do przewidzenia, ale nikt nie mógł być pewien, w którą stronę potoczy się akcja. Czego możemy oczekiwać w 3. sezonie "Opowieści podręcznej"?

Multimedia

June i Serenę łączy skomplikowana relacja, która na przestrzeni tego sezonu przechodziła wzloty i upadki. Ostatecznie Offred udało się zasiać w umyślne pani Waterford ziarno buntu wobec Republiki Gileadu. Rodzi się pytanie, co teraz?

Ostra rywalizacja Netflix i HBO w serialowych Oscarach! [PEŁNA LISTA NOMINACJI]Zobacz więcej

June zrezygnowała z ucieczki z Gileadu. Wbrew pozorom nie jest to wcale aż tak zaskakujące - zawsze była skłonna poświęcić się dla dobra innych. Możemy się domyślać, że w 3. sezonie "Opowieści podręcznej" spróbuje uratować swoją córkę, a może nawet zemścić się na Fredzie i zakończyć bezduszne rządy Republiki. Jak tego dokona? Kto jej w tym pomoże? Prawdopodobnie Nick i Rita oraz pozostałe podręczne i Marthy.

Możemy też mieć nadzieję, że ucieczka Emily nada tempa akcji w Kanadzie. Czy ona, Luke i Moira połączą siły, aby obalić teokratyczne rządy i ocalić June i Hannah? Przez cały sezon nie mieli zbyt wiele do działania, może w nadchodzących odcinkach ich wątki zostaną bardziej rozwinięte? Niezależnie od tego, Emily czeka spotkanie z jej rodziną!

Nasuwa się też pytanie, czy zobaczymy jeszcze Waterfordów? Na pewno! Bunt Sereny i pozostałych żon nie może pozostać bez echa. Ponadto Nick nadal jest związany z domem Freda i jego żony. Czy Serena będzie współpracować z June ku zgubie Gileadu? To okaże się prawdopodobnie około kwietnia!

Zobacz galerię

"Opowieść podręcznej" sezon 2. odcinek 13. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
 • dcdc (gość)

  @nico and the niners atmosfera luźna, ale martha nie miała oka, żona była przerażona, a Emily usłyszała, że "za starych dobrych czasów obcinano kobietom dłonie za czytanie" (czy coś takiego)

  17.07.2018 17:42
 • nico and the niners (gość)

  sam producent i scenarzysta serialu, Bruce Miller, stwierdził, że komendant Lawrence jest twórcą gospodarki Gileadu i pomysłodawcą kolonii, ale uświadomił sobie ile krzywdy wyrządził ludziom. Atmosfera w jego domu była nieowybrażalnie luźna- wszędzie poniewierały się książki (a kobiety mają zakaz czytania), a jego Marta cisnęła mu od staruchów...

  14.07.2018 15:51
 • dcdc (gość)

  Super sezon, ale nie bardzo kupuję wątek z profesorkiem odwożącym Emily. Z jednej strony tresuje żonę i Marthę, wymyśla obozy, a tutaj naraz pomaga??

  14.07.2018 00:56
 • Natalia (gość)

  Muszę czekać aż do kwietnia????? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(

  13.07.2018 12:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×