"Opowieść podręcznej". Kultowy serial powraca do HBO GO z czwartym sezonem! Kiedy premiera?

Już wkrótce w bibliotece HBO GO można będzie znaleźć czwarty sezon serialu "Opowieść podręcznej". O czym będzie opowiadał najnowszy sezon "The Handmaid’s Tale"? Sprawdź datę premiery!

Multimedia

Nowy sezon serialu "Opowieść podręcznej" - o czym będzie?

W nadchodzącym, czwartym sezonie serialu "Opowieść podręcznej" główna bohaterka, June (Elisabeth Moss), stając na czele rebeliantów, rozpoczyna walkę z dystopijnym Gileadem. Podejmowane przez nią ryzyko przyniesie jednak nieoczekiwane i niebezpieczne konsekwencje, którym będzie zmuszona podołać. Jej dążenie do zemsty oraz wymierzenia sprawiedliwości, będzie miało olbrzymi wpływ nie tylko na nią samą, ale również na relacje, które ceni najbardziej.

Nie milkną kontrowersje wokół serialu! Internauci są oburzeni!Zobacz więcej

"Opowieść podręcznej" - obsada i twórcy

W "Opowieści podręcznej" ponownie pojawią się: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford oraz Sam Jaeger. Jako producenci wykonawczy nad najnowszym sezonem pracowali: Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, John Weber, Frank Siracusa, Sheila Hockin, Kira Snyder oraz Yahlin Chang.

"Wonder Woman 1984" jednak nie trafi w Polsce do kin! Kiedy pojawi się na HBO GO?Zobacz więcej

Jeśli nie możecie doczekać się premiery lub po obejrzeniu serialu wciąż czujecie niedosyt, polecamy Waszej uwadze inną pozycję, również dostępną na platformie HBO GO: film dokumentalny "Margaret Atwood. Słowo to siła", opowiadający o życiu autorki powieści "Opowieść podręcznej" - niezwykłej kobiety i pisarki Margaret Atwood.

Premiera najnowszego, czwartego sezonu serialu "Opowieść podręcznej" będzie miała miejsce 29 kwietnia 2021 roku na platformie HBO GO. Premiera pierwszego odcinka na antenie HBO odbędzie się dzień później, 30 kwietnia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zniesmaczony (gość)

    Nie nadużywajcie słowa: kultowy. To są już tak wyświechtane wyrazy przez to, że wszyscy redaktorzy tymi słowami szastają na lewo i prawo, że straciły swoje znaczenie w użyciu. Poza tym dotyczy to produkcji, które świeciły triumfy X lat temu, osiągnęły spektakularny sukces i do dzisiaj każdy je pamięta. Czas pokaże, czy Opowieść podręcznej stanie się „kultowa”, czy nie. Na chwile obecną nie znamy zakończenia serialu więc darujcie sobie nazywanie go kultowym.

    04.03.2021 21:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×