"Opowieść Podręcznej". Kylie Jenner urządziła przyjęcie w klimacie serialu HBO. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

Klan Kardashianów słynie z organizacji tematycznych przyjęć urodzinowych. Celebrytki wydają własne przyjęcia, na których próbują zwrócić na siebie uwagę mediów oryginalnym przebraniem. Ostatnio głośno zrobiło się o imprezie Kylie Jenner, która postanowiła urządzić przyjęcie w klimacie serialu "Opowieść Podręcznej". Celebrytka świetnie się bawiła w charakterystycznych strojach, ale w ferworze przygotowań chyba nie zdążyła zgłębić tematyki produkcji. Internauci nie zostawili przez to na niej suchej nitki!

Multimedia

Kylie Jenner — najmłodsza z sióstr klanu Kardashian urządziła przyjęcie w klimacie serialu "Opowieść Podręcznej". Impreza została zorganizowana przy okazji urodzin jej najlepszej przyjaciółki — Anastasii Karanikolaou. Celebrytka starała się wiernie odtworzyć świat wykreowany przez pisarkę Margaret Atwood oraz twórców serialu HBO. Zaproszeni gości otrzymali bowiem słynne czerwone peleryny, kelnerzy roznosili drinki w strojach Mart, czyli serialowych służących, serwując gościom takie drinki jak „Pod Jego okiem” czy „Chwalmy Pana”.

Jak podają amerykańskie serwisy plotkarskie, Jennerka rozmawiając z gośćmi, używała zwrotów, którymi posługują się bohaterowie serialu: panowie byli nazywani dowódcami, a panie nazwą, która podkreślała ich przynależność do mężczyzny.

Nieporozumienie na planie 3. sezonu w Waszyngtonie!Zobacz więcej

Impreza wyprawiona przez Kylie Jenner wśród większości osób spotkała się z niezrozumieniem. Internauci nie szczędzili celebrytce krytycznych słów, sugerując, że w ferworze przygotowań chyba nie zdążyła zapoznać się z tematyką produkcji. "Obrzydliwe", "co za brak szacunku", "niepokojące" - to tylko część wpisów użytkowników Twittera pod adresem Kylie Jenner.

A co wy sądzicie o imprezie urodzinowej w klimacie serialu "Opowieść Podręcznej"? Stosowne czy nie?

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

O serialu "Opowieść Podręcznej":

To adaptacja klasycznej powieści Margaret Atwood o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową.Trzeci sezon koncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta trafia ponownie po tym, jak zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady. Teraz będzie musiała stawić czoła reżimowi i wielu przytłaczającym ją przeciwnościom losu. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: „Błogosławiona walka”.

W serialu występują: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford. Serial Opowieść podręcznej produkowany jest przez MGM. Jego twórcą i scenarzystą jest Bruce Miller. Producentami wykonawczymi serialu są Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman oraz Mike Barker. Międzynarodowym dystrybutorem serialu jest spółka MGM.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×