"Opowieść podręcznej" odcinek 7. Czy Fred przeżył zamach? Kto zagrozi życiu June i jej dziecka? [ZWIASTUN, CO SIĘ WYDARZY?]

Jak zamach w nowo wybudowanym centrum wpłynie na życie June i pozostałych podręcznych? Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku!

Multimedia

"Opowieść podręcznej" odcinek 7. w czwartek, 31.05.2018 na Showmax - sprawdź program tv

Mieszkańcy Republiki Gileadu nadal nie mogą otrząsnąć się po zamachu dokonanym przez Glenę (Tattiawna Jones), jedną z podręcznych. Jak będzie funkcjonować państwo po ataku na jego przywódców? W zwiastunie 7. odcinka nie widać Freda Waterforda (Joseph Fiennes). Czy to oznacza, że zginął w eksplozji? Jego śmierć odmieniłaby nie tylko losy Republiki, ale przede wszystkim życie samej June (Elisabeth Moss).

Wysyp serialowych nowości w czerwcu! Co oglądać w TV i na VOD? [DATY PREMIER+ZWIASTUNY] Zobacz więcej

W najnowszym odcinku Serena Joy (Yvonne Strahovski) stanie przed trudnym wyborem. Ona i June będą musiały współpracować, żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie i nienarodzonemu dziecku. Tymczasem w ich życiu pojawi się pewien człowiek, który nie uwierzy w oficjalną wersję dotyczącą zniknięcia Fredy.

Z kolei Moira (Samira Wiley) spróbuje odnaleźć kogoś ze swojej przeszłości. W spocie można ją zobaczyć z dzieckiem na ręku. Czy to możliwe, że przyjaciółka June wyruszy tropem zaginionej rodziny?

Zobacz galerię

"Opowieść podręcznej" sezon 2. odcinek 7. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×