"Opowieść podręcznej". Serena - czarny charakter czy ofiara? Co z nią będzie w 3. sezonie? [SPOILERY]

Serena - jedna z głównych architektek Gileadu w "Opowieści podręcznej" to bohaterka niejednoznaczna. Szokujący finał 2. sezonu sprawił, że grono zarówno jej obrońców, jak i przeciwników jeszcze bardziej się powiększyło. Co czeka ją w 3. sezonie "Opowieści podręcznej"?

Multimedia

Serena (Yvonne Strahovski) w "Opowieści podręcznej" to postać kontrowersyjna. Jest żoną komendanta Waterforda (Joseph Fiennes), jedną z osób odpowiedzialnych za powstanie Gileadu. Współtworzyła nowe państwo, ale to poskutkowało też odarciem ją z wielu praw i przywilejów. Niedawno zaczęła się łamać i wszyscy zastanawiają się, czy w końcu się zbuntuje.

June obali Gilead? Znamy spoilery! [CO SIĘ WYDARZY?+GALERIA]Zobacz więcej

Wskazuje się, że po oddaniu dziecka June (Elisabeth Moss), Serena może wstawić się za nią u Freda albo zapewnić jej alibi. Zdaje sobie bowiem sprawę, że nikt nie zaopiekuje się dzieckiem tak, jak June. W finale 2. sezonu ta bohaterka dotarła do granic wytrzymałości psychicznej i fizycznej. - Jestem zadowolona, że scenarzyści tak mocno zagłębili się w postać Sereny, dzięki czemu miałam okazję naprawdę odkryć jej wrażliwość i nadszarpnąć wizerunek "królowej lodu", który został zbudowany w pierwszym sezonie - wskazuje wcielająca się w Serenę Yvonne Strahovski.

Żona komendanta znosi humory Freda i przyjmuje na siebie kolejne ciosy. Jest katowana przez męża i powoli zaczyna mu się stawiać. To ona jednak dała przyzwolenie na zbiorowy gwałt na ciężarnej June. Wszystko to sprawia, że nie da się jednoznacznie ocenić tej bohaterki. Wielu widzów dopatruje się w Serenie wielu bardzo ludzkich odruchów. Czy odejdzie wreszcie od męża? - Nie wiem, czy ten związek da się jeszcze uratować. Jeśli tak - to byłoby ciekawe. Jednocześnie trudno mi wyobrazić sobie, że Serena odbuduje się po czymś taki jak scena gwałtu - ocenia Strahovski.

Co się wydarzy? Wszyscy fani "Opowieści podręcznej" muszą jeszcze poczekać z odpowiedzią na to pytanie. Premiera 3. sezonu najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2019 roku.

June kontra Gilead. Co przyniesie 3. sezon? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×