"Opowieść podręcznej" sezon 3. Elisabeth Moss: Są na świecie takie miejsca jak Gilead

Elisabeth Moss powróciła jako June w 3. sezonie "Opowieści podręcznej". Podczas jednego z wywiadów w czasie promocji serialu stwierdziła, że na świecie są takie miejsca jak Gilead. Co miała na myśli?

Multimedia

Na platformę HBO GO powrócił serial "Opowieść podręcznej". W trzecim sezonie dalej poznajemy historię głównej bohaterki granej przez Elizabeth Moss. Aktorka opowiedziała o tym, czy w realnym świecie są takie miejsca jak Gilead. - Pewne prawa są nam powoli odbierane - wyznała. - Są miejsca, w których zostały już całkowicie odebrane. Ludzie o tym zapominają - dodała.

Nieporozumienie na planie 3. sezonu w Waszyngtonie!Zobacz więcej

Trzeci sezon serialu liczy 13 odcinków i skoncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta trafia ponownie po tym, jak pod koniec drugiego sezonu, zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady. Teraz będzie musiała stawić czoła reżimowi i wielu przytłaczającym ją przeciwnościom losu. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: "Błogosławiona walka".

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    Ty kurna frajerze, nie wiesz co mowisz, powinienes byc zamkniety za takie slowa.

    15.08.2019 23:32
  • POLAK (gość)

    POLSKA JEST TAKIM MIEJSCEM , JAK GILEAD .

    15.08.2019 22:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×