"Opowieść podręcznej" sezon 4. Kultowy serial z Elisabeth Moss powraca z nowymi odcinkami! Jest pierwszy zwiastun!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Opowieść podręcznej". W sieci właśnie pojawił się zwiastun 4. sezonu serialu! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach!

Multimedia

Platforma Hulu zaprezentowała pierwszy zwiastun 4. sezonu serialu "Opowieść podręcznej". Gwiazdą produkcji oczywiście wciąż jest Elisabeth Moss, która powraca na ekran jako June. Niestety, szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków jeszcze nie są znane.

Nie jest znana też dokładna data premiery 4. sezonu serialu "Opowieść podręcznej". Wiadomo jedynie, że nowe odcinki pojawią się w 2021 roku, ponieważ z powodu pandemii koronawirusa trzeba było przerwać pracę na planie.

Hulu nie rezygnuje z historii o dystopijnym świecie Republiki Gilead! Będą nowe odcinki!Zobacz więcej

"OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu dzieje się w bliskiej przyszłości w Gileadzie, totalitarnym państwie położonym na terenie Stanów Zjednoczonych. W nękanym przez klęski żywiołowe i znikomą liczbę urodzeń kraju władzę sprawują fundamentaliści, którzy traktują kobiety jako własność stanu. Jedna z nich - Freda - zostaje Podręczną: członkinią kasty nielicznych płodnych kobiet ubezwłasnowolnionych w celu ponownego zaludnienia zniszczonego świata. W przerażającym społeczeństwie, w którym jedno niewłaściwe słowo może oznaczać surową karę, Freda ma jasny cel: przetrwać i odnaleźć odebraną jej córkę. Żeby go osiągnąć, musi lawirować między urzędnikami nazywanymi Komendantami, ich Żonami, wykonującymi domowe obowiązki Martami i pozostałymi Podręcznymi. Każda napotkana osoba może okazać się gileadzkim szpiegiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×