"Opowieść podręcznej". Zwiastun 5. już dostępny dla widzów. Co wydarzy się między June i Sereną?

"Opowieść podręcznej" wróci do swoich fanów z nowymi odcinkami. Premiera kontynuacji coraz bliżej. Oczekiwania umili teraz zwiastun zapowiadający 5. sezon. Co wydarzy się między June i Sereną?

Multimedia

"Opowieść podręcznej powraca"

"Opowieść podręcznej to serialowa historia, która powstała dzięki książce Margaret Atwood. Widzowie poznają w niej losy bohaterów, którzy żyją w dystopijnej rzeczywistości. W tym świecie narodziny dziecka stają się rzadkością, a moralność mieszkańców Stanów Zjednoczonych kształtuje się zgodnie z poglądami upodobań religijnych fundamentalistów. Do tej pory poznaliśmy 4. sezony wydarzeń z życia June, w którą wciela się Elisabeth Moss. Niedawno odtwórczyni głównej roli wspominała, na jakim etapie są prace nad serialem.

Elisabeth Moss zdradziła, jak idą pracę nad "Opowieścią podręcznej 5"Zobacz więcej

Zwiastun 5. sezonu "Opowieści podręcznej"

Fani serialu "Opowieść podręcznej" mają powody do radości. W mediach pojawił się właśnie materiał zapowiadający kolejny sezon. Z historią June pożegnaliśmy się w momencie, w którym przychodzi jej poradzić sobie ze skutkami jej czynów, a dokładnie śmierci komendanta Waterforda. Kobieta będzie musiała stawić czoła bezwzględnej Serenie, która zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel i utrzymać pozycję w społeczeństwie. Okaże się, która z nich jest silniejsza. Nie będzie to jednak jedyny problem głównej bohaterki, którym pojawi się na jej drodze.

Filmy i seriale z zagmatwaną fabułąZobacz więcej

Pierwsze odcinki 5. sezonu "Opowieści podręcznej" zostaną opublikowane na HBO Max 15 września 2022 roku. Polscy widzowie zobaczą je natomiast 15 września.

Czekacie na 5. sezon "Opowieści podręcznej"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×