Opowieść podręcznej

"Opowieści podręcznej". Elisabeth Moss o scjentologii. Fani wytykali, że gra w serialu o opresyjnej religii należąc do takowej

Elisabeth Moss jest bez wątpienia jedną z lepszych aktorek serialowych, które mamy okazję podziwiać w kolejnych świetnych produkcjach. Jej rola w serialu HBO "Opowieści podręcznej" wielu zostawiło w stanie szoku dla fabuły i podziwu dla jej talentu. Co ciekawe, aktorka występująca w serialu o opresyjnej religii sama jest scjentolożką, co dla wielu jest równoznaczne. Aktorka odniosła się do tych zarzutów.

02.05.2022Opowieść podręcznej

"Euforia". Sydney Sweeney zachwyca na ekranie! Oglądaliśmy ją w "Białym Lotosie" i "Opowieści podręcznej". Gdzie jeszcze zagrała? Ile ma lat?

Sydney Sweeney - zapamiętajcie to imię i nazwisko, bo o młodej amerykańskiej aktorce będzie coraz głośniej! Właśnie możemy oglądać ją w charakterystycznej roli w serialu "Euforia", ale już wcześniej miała okazje zagrać w kilku znaczących produkcjach. A to dopiero jej początek! Sprawdźcie, kim jest Sydney Sweeney! Ile ma lat?

27.01.2022Euforia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×