"Opowieści z San Francisco". Netflix udostępnia pierwsze zdjęcia nowego serialu limitowanego! O czym będzie?

Witajcie na 28 Barbary Lane! Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z serialu limitowanego "Opowieści z San Francisco" Armisteada Maupina! Premiera serialu już tego lata!

Multimedia

Oparty na powieściach Armisteada Maupina serial "Opowieści z San Francisco" pokazuje kolejny dalsze losy Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, w którym dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian (Paul Gross). Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego doprowadziło ją jej pozornie idealne życie w Connecticut, Mary Ann wraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor.

Netflix wyprodukuje serial na podstawie powieści Gabriela Garcii MarquezaZobacz więcej

Serial "Opowieści z San Francisco" został wyprodukowany przez Working Title Television i NBCUniversal International dla Netflix. Showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Lauren Morelli. Producentami wykonawczymi są także Alan Poul, Armistead Maupin i Laura Linney oraz Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner z Working Title.

W serialu występują m.in. May Hong jako Margot, Olympia Dukakis jako Anna Madrigal, Murray Bartlett jako Michael 'Mouse' Tolliver, Charlie Barnett jako Ben Marshall, Laura Linney jako Mary Ann Singleton, Ellen Page jako Shawna Hawkins i Zosia Mamet jako Claire. Premiera serialu zapowiedziana jest na lato 2019!

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×