Oprah Winfrey w TLC! Wzruszające spotkania z legendą!

Jedna z najbardziej wpływowych kobiet XX wieku - Oprah Winfrey w TLC! Widzowie stacji będą mieli niebywałą okazję by przeżyć z gwiazdą i jej niesamowitymi gośćmi chwile wzruszeń.

Multimedia

W programach Oprah Winfrey w TLC zobaczymy gwiazdy oraz osoby powszechnie znane. Dzięki wyjątkowym wywiadom, przekonamy się, że ich bohaterowie są przede wszystkim ludźmi, takimi, jak my: z marzeniami, radościami, ale także smutkami i chwilami zwątpienia.

Premiera programu "Oprah Winfrey i wyjątkowi goście" w niedzielę, 18 sierpnia 2013 roku, o godz. 12.00, w specjalnej ramówce TLC na lato.

W spotkaniach z Oprah wyjątkowe jest przede wszystkim to, że ma ona dar do przekonywania ludzi, by pokazali, jakimi są naprawdę. Te wyjątkowe rozmowy o różnych sytuacjach życiowych, wyborach, marzeniach, rozczarowaniach, mogą być dla wielu inspiracją. W odcinku premierowym programu "Oprah Winfery i wyjątkowi goście" dowiemy się między innymi, o czym marzy Jay Z. W rozmowie z Oprah słynny raper opowiada o kolejnych etapach swojego życia, od trudnego dzieciństwa na Brooklynie po karierę muzyczną, która przyniosła mu światową sławę. Kolejną bohaterką, którą poznamy będzie Condoleezza Rice. Słynna polityk nie tylko przybliży nam kulisy swojej kariery politycznej, ale także opowie o swoich ideałach, wartościach i wizji, która zapewniła jej karierę w rządzie USA. W rozmowie z Oprah amerykańska polityk mówi o swoich życiowych doświadczeniach i lekcjach, jakie dało jej samo życie.

Premiera programu "Wywiady Oprah Winfrey" w niedzielę, 18 sierpnia 2013 roku, o godz. 13.00, w specjalnej ramówce TLC na lato.

Wśród gości niesamowitej Oprah pojawią się między innymi: Beyonce, Fergie, Usher, Rihanna i wielu innych. Dzięki programowi legendy poznamy historie osób, o których do tej pory myśleliśmy, że nie mają już przed nami tajemnic. Co ciekawe będziemy świadkami, jak gwiazdy opowiadają nie tylko o chwilach szczęścia, podzielą się z nami także swoimi smutkami, troskami, życiowymi wyborami. Dowiemy się o chwilach chwały, ale również o trudnych momentach, z którymi na różnych etapach swojego życia przyszło im się zmierzyć.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×