"Orange Is the New Black". To nie koniec serialu Netflixa? Trwają rozmowy w sprawie kontynuacji historii jednej z więźniarek! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Serial "Orange Is the New Black" miał zakończyć się po nadchodzącym 7. sezonie, ale jak informują przedstawiciele studia produkującego serial Netflixa, trwają rozmowy w sprawie kontynuacji historii jednej z więziarek! Która z bohaterek "Orange Is the New Black" ma szansę doczekać się własnego serialu?

Multimedia

Jak poinformował jakiś czas temu Netflix, 7. sezon "Orange is the New Black" będzie już ostatnim. Finałowa seria ma zadebiutować na platformie w 2019 roku. Serial, który zdobył m.in. 4 nagrody Emmy i 6 nominacji do Złotych Globów może doczekać się jednak sequela.

Jak poinformowali przedstawiciele studia produkującego serial Netflixa, obecnie trwają rozmowy w sprawie kontynuacji historii jednej z więźniarek! Która z bohaterek "Orange Is the New Black" ma szansę doczekać się własnego serialu?

Gwiazdy serialu prywatnie. Jak wyglądają, kiedy nie siedzą w serialowym więzieniu? [GALERIA]Zobacz więcej

Lionsgate TV chciałoby kontynuować historię Piper Chapman (w tej roli Taylor Schilling), uznawaną przez wielu widzów za jedną z najbardziej irytujących bohaterek w historii telewizji. Szczegóły fabuły sequela "Orange is the New Black" nie są na razie znane. Trwają wstępne rozmowy z twórczynią serialu - Jenji Kohan, która obecnie koncentruje się na zakończeniu 7. sezonu "Orange is the New Black".

Co sądzicie o tym pomyśle? Czy chcielibyście zobaczyć nowy serial o losach Piper Chapman?

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×