orkiestra

Przeczytaj także:

WOŚP 2021. Rola w "BrzydUli" i sukienka od Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Co gwiazdy przekazały na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Sprawdź, co można wylicytować!

To już 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ze względu na ograniczenia pandemiczne większość działań mających na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji została przeniesiona do Internetu. Jak co roku, pojawiła się możliwość wylicytowania niezwykłych przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP przez znane osoby. Sprawdźcie w galerii, na co warto "polować"!

31.01.2021WOŚP

"Król Swingu". Maciej Stuhr i Natalia Rybicka w musicalu inspirowanym filmem "Excentrycy" [WIDEO]

Pierwszy raz w historii polskiego kina film zainspirował twórców musicalu. W „Królu Swingu” zobaczymy plejadę gwiazd, które doskonale znamy z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy”. Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka ponownie spotkają się na scenie. Tym razem widzowie będą mogli posłuchać na żywo ich interpretacji kultowych przebojów Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera. Twórcy musicalu przygotowali też niespodziankę – do ekscentrycznego big-bandu dołączył Kuba Badach!

24.03.2016Król Swingu

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×