Orły 2017. TVP nie będzie transmitować gali. Gdzie obejrzeć relację z rozdania Polskich Nagród Filmowych?

Telewizja Polska nie będzie transmitować gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych - Orły 2017. Gdzie w takim razie będzie można obejrzeć relację z tego wydarzenia?

Multimedia

We wtorek, 7 lutego zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2017. Najwięcej nominacji, bo aż 14 zdobył "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego, na zdobycie 10 statuetek ma natomiast szansę "Ostatnia rodzina" Jana P. Matuszyńskiego.

Kto zgarnął statuetki? Poznajcie laureatów Polskich Nagród Filmowych [LISTA ZWYCIĘZCÓW]Zobacz więcej

Telewizja Polska nie będzie jednak transmitowała gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych 2017. Ceremonię Orłów po raz pierwszy pokaże CANAL+.

Miło mi poinformować, że CANAL+ został oficjalnym nadawcą ceremonii Polskich Nagród Filmowych Orły 2017. Od ponad 20 lat inwestujemy i wspieramy polskie kino, dbając o najwyższą jakość realizowanych produkcji. Jesteśmy przekonani, że bycie partnerem telewizyjnym w tak prestiżowym projekcie, jakim jest ceremonia Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2017, będzie kolejnym, kluczowym krokiem, by docenić wyjątkowych twórców polskiego kina. Zapraszam wszystkich na naszą relację na antenie CANAL+ – powiedziała Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa nc+.

Jak dodaje pomysłodawca Orłów i Prezydent Polskiej Akademii Filmowej, Dariusz Jabłoński: Przez ostatnich 18 lat Telewizja Polska transmitowała Polskie Nagrody Filmowe ORŁY. Dziś chcemy za te lata podziękować TVP, a przede wszystkim jej pracownikom i współpracownikom, którzy przy każdej z 18-stu ceremonii wręczenia Orłów współpracowali z nami z wielkim zaangażowaniem i sercem dla chwały polskiego kina i jego twórców. Cieszymy się, że 19 edycję Orłów przygotujemy z najbardziej filmowym kanałem, który rozpoczął wspieranie polskiego kina trzy lata przed powstaniem Polskich Nagród Filmowych. Ten znak, który widnieje w czołówkach wielu wspaniałych polskich filmów, w tym roku po raz pierwszy będzie również wspierał polskie filmowe Orły. Zapraszamy na transmisję wręczenia Orłów w CANAL+ już 20 marca!

Będziecie oglądać?

Komentarze

Skomentuj
 • pisior (gość)

  Prawdy o sobie? Abstrahując od tego co było przyczyną katastrofy rechot i "tupolew " prowadzacego to rozumiem całą prawdą całą dobę.

  21.03.2017 00:55
 • Krystyna (gość)

  Już pisiory nie znieśliby kolejnej prawdy o sobie.

  20.03.2017 14:03
 • Cosworth (gość)

  Oto jak władza pisiorów boi się relacji, której nie może cenzurować!

  20.03.2017 10:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×