Orły 2018. TOP 10 filmów, które musisz zobaczyć. Rozdanie polskich Oscarów już 26 marca [ORŁY 2018 ONLINE]

Orły 2018 to coroczne święto ludzi kina. W tym roku Polskie Nagrody Filmowe zostaną rozdane po raz dwudziesty. Jubileuszowa 20. edycja obfituje w filmowe hity, których nie można przegapić. W tym roku repertuar nominowanych do Orłów 2018 jest bardzo różnorodny. Spodoba się miłośnikom dramatów obyczajowych, dobrych komedii i seriali na wysokim poziomie.

Multimedia

Polskie Oscary to wyjątkowa nagroda przyznawana przez filmowców, dla filmowców. Nominacje do Orłów 2018 przyznane zostały w lutym 2018. Wszyscy czekamy na ostateczny wynik głosowania.

Nagroda Polskiej Akademii Filmowej jest cenna, bo przyznawana przez środowisko filmowe, które zna proces powstawania filmów „od kuchni” i umie docenić pracę wszystkich współtwórców zaangażowanych w produkcję – mówił o Orłach Allan Starski, wybitny polskich scenograf, laureat Oscara, autor wyjątkowej odznaki, symbolu przynależności do Polskiej Akademii Filmowej.

Nominacje do Polskich Nagród Filmowych ogłoszone! [PEŁNA LISTA]Zobacz więcej

ORŁY 2018 nominacje

W tym roku w 19 kategoriach było aż 119 filmów-kandydatów, cała masa wyśmienitych aktorów, producentów, reżyserów, scenarzystów, operatorów, kostiumografów, kompozytorów i innych ludzi kina. Wybór spośród takiego grona z pewnością nie będzie łatwy. Zobacz największe hity, wytypuj i sprawdź czy Twoja wersja pokrywa się z werdyktem jury. Orły 2018 już 26. marca 2018.

Smarzowski bierze (prawie) wszystko [KOMENTARZ+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

ORŁY 2018 online

Gala finałowa Polskich Nagród Filmowych odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 26 marca w Teatrze Polskim. Warszawa na jeden dzień stanie się stolicą polskiego filmu. W Warszawie na czerwonym dywanie pojawią się najlepsi twórcy, realizatorzy, specjaliści polskiego kina. Tego nie można przegapić! Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Polskim, ale nie trzeba zrywać się z fotela, żeby zobaczyć ceremonię rozdania nagród. Orły 2018 transmitowane będą w otwartym paśmie CANAL+ od godziny 20:00.

ORŁY 2018 TOP 10 filmów, które musisz zobaczyć - ZOBACZCIE GALERIĘ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×