Orły 2020. Marta Żmuda Trzebiatowska polską Julią Roberts? Nominowana do Orłów aktorka zachwyca w ciąży!

Marta Żmuda Trzebiatowska dostała nominację do Orłów 2020 w kategorii "Najlepsza drugoplanowa rola kobieca" za film "Mowa ptaków". Na gali rozdania nagród wyglądała olśniewająco!

Multimedia

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020

Za nami gala rozdania Orłów 2020. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która była nominowana w kategorii "Najlepsza drugoplanowa rola kobieca" za rolę Jakubcowej w filmie "Mowa ptaków" Xawerego Żuławskiego. Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka zachwyciła pojawiając się w długiej różowej sukni z falbankami i głębokim dekoltem. Towarzyszył jej mąż, także aktor - Kamil Kula.

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska i piękna Magdalena Cielecka w czerwieni. Kto jeszcze pojawił się na gali?Zobacz więcej

Za Martą Żmudą Trzebiatowską doskonały rok. Udział w nietuzinkowej "Mowie ptaków" sprawił, że pokazała się w całkiem nowej odsłonie i udowodniła, że nie jest tylko "serialową dziewczyną z sąsiedztwa" czy "specjalistką od komedii romantycznych". Mówi się, że to właśnie jej postać skradła uwagę widzów oglądających film Żuławskiego. Chwilę później całkiem zmieniła klimat, przyjmując rolę tytułowej "Blondynki" w sielskim serialu TVP.

- To jest fantastyczne w tym zawodzie, że można zagrać coś ciężkiego, mrocznego, coś z gatunku kina artystycznego, żeby potem zrobić sobie miłą przerwę w pięknym, familijnym, sielankowym obrazie. Wydaje mi się, że to jest kwintesencja tego zawodu - podkreśla Żmuda Trzebiatowska i dodaje: - Popatrzymy chociażby na Julię Roberts, która ma okazję zagrać w komedii romantycznej, a potem odbiera nagrodę np. za "Erin Brockovich" i ta możliwość przyjmowania różnorakich ról jest fantastyczna.

Kamil Kula w obsadzie! Czy Marta Żmuda Trzebiatowska lubi pracować z mężem?Zobacz więcej

Tym razem Marta Żmuda Trzebiatowska nie otrzymała Orła (w jej kategorii laureatką została Eliza Rycembel, która zagrała w filmie "Boże ciało"), nie mamy jednak wątpliwości, że gdy wróci po urlopie macierzyńskim, będzie miała jeszcze nie jedną taką okazję!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×