"Orzeł czy reszka" sezon 2. Gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" w 1. odcinku. Dokąd pojadą?

"Orzeł czy reszka" wraca z 2. sezonem do TTV. W premierowym odcinku rywalizować ze sobą będą gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem": Big Boy, Nagana i Morus kontra Felek, Marian i Krzysiek.

Multimedia

"Orzeł czy reszka" - w TTV od 5 września o godz. 22:30 - sprawdź program tv

Program, w którym pod przykrywką lekkiej zabawy toczy się zacięta rywalizacja. Znane twarze TTV już po raz kolejny wyruszą w szaloną podróż. To, jak będzie ona wyglądać, zależy od rzutu monetą i ich kreatywności. Wygrani dostaną budżet bez ograniczeń, przegrani – 100 dolarów na dwa dni. Dla którego z bohaterów wyjazd pozostanie niezapomnianym przeżyciem?

Hit TTV powraca z nowymi odcinkami! Czy do komentujących dołączą nowi uczestnicy?Zobacz więcej

Zobaczyć, spróbować i poznać najlepsze rzeczy ze złotą kartą w ręku?! Nic prostszego! Czy, mając do dyspozycji tylko 100 dolarów, jest się automatycznie skazanym na nudę i brak atrakcji? Nic bardziej mylnego! Uczestnicy programu „Orzeł czy reszka?” przekonają się, że w wyprawach nie chodzi o pieniądze, ale o fantazję i nowe doświadczenia.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W 1. odcinku 2. sezonu do Budapesztu wybiorą się gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem". Monetą będą rzucać" Big Boy, Nagana, Morus i Felek, Marian oraz Krzysiek. Już wiadomo, że w luksusach pławić się będą "Felki", zaś ekipa Big Boya będzie musiała przeżyć za 100 dolarów.

Źródło: TTV/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fan (gość)

    Fajny program,pierwsza seria na razie widać była ciekawsza,ale ogólnie sympatyczny program

    16.09.2019 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×