"Osaczony". Leszek Lichota gwiazdą nowego serialu telewizji Polsat! Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu!

Przed Leszkiem Lichotą, odtwórcą głównej roli w serialu „Osaczony” - wyjątkowo pracowite lato. Efekty jego ciężkiej pracy zobaczymy wiosną przyszłego roku na antenie Polsatu! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"OSACZONY" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial „Osaczony” trzyma widza w napięciu od pierwszej sceny. To doskonałe studium ludzkiej psychiki działającej w obliczu zagrożenia. To także opowieść o zdradzie, namiętnościach i sekretach. I o tym, że za każdymi drzwiami pozornie spokojnego domu, kryje się jakaś tajemnica.

Historia oparta jest na wątku kryminalnym, który zakłóci życie cichej i poukładanej z pozoru społeczności – wyjaśnia Leszek Lichota. - Z każdym odcinkiem na jaw wyjdzie coraz więcej skrywanych skrzętnie sekretów, burzących ten pozorny spokój. Z biegiem rozwoju akcji mój bohater będzie czuł się coraz bardziej „osaczony”.

Leszek Lichota w pierwszym serialu premium Polsatu. O czym będzie? Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

Przed Leszkiem Lichotą prawdziwe „wakacyjne” wyzwanie. Jako główny bohater serialu, pojawia się na planie zdjęciowym codziennie.

36 dni na 6 odcinków to dość napięty i ambitny plan. Wymaga to od całej ekipy i aktorów maksymalnego skupienia. Mój bohater jest osią całego serialu i występuje niemal w każdej scenie. Na szczęście produkcja daje mi czas na regenerację – mówi serialowy „osaczony”.

Serial „Osaczony” – oparty na licencji australijskiej - reżyseruje Maciej Dutkiewicz („Ślad”, „Na krawędzi”). Autorami polskiej wersji scenariusza są: Arkadiusz Borowik („Samo życie”, „Na Krawędzi”), Maciej Dutkiewicz. Za produkcję odpowiada TFP. W główną i tytułową rolę „osaczonego” wciela się Leszek Lichota. Partneruje mu doborowa obsada: Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Magdalena Żak, Maria Dębska, Wojciech Błach, Mateusz Janicki.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×