"Osaczony". Leszek Lichota w pierwszym serialu premium Polsatu. O czym będzie? Kto jeszcze w obsadzie?

Leszek Lichota zagra główną rolę w pierwszym serialu premium Polsatu. O czym będzie "Osaczony"? Kto jeszcze w obsadzie? Dyrektor programowa Telewizji Polsat, Nina Terentiew zdradziła, kiedy można spodziewać się premiery produkcji.

Multimedia

"Osaczony" nowym serialem premium Polsatu

Leszek Lichota zagra główną rolę w serialu "Osaczony". Jak podaje Telewizja Polsat, zdjęcia do nowej 6-odcinkowej produkcji ruszają we wtorek, 16 czerwca. Będzie to serial kryminalny, oparty na licencji australijskiej, który wyreżyseruje Maciej Dutkiewicz. Autorami polskiej wersji scenariusza są: Arkadiusz Borowik, Maciej Dutkiewicz. Za produkcję odpowiada TFP.. Akcja rozgrywać się będzie na osiedlu domów jednorodzinnych pod Warszawą.

Telewizja Polsat ujawniła szczegóły nowego serialu! Paulina Chruściel przygotowuje się do roli na strzelnicy?Zobacz więcej

Główny bohater "Osaczonego" to Michał. W trakcie porannego joggingu mężczyzna znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca. Syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi niezłomny detektyw Kron (Eryk Lubos), w myśl zasady, że ten kto znajduje ciało staje się pierwszym podejrzanym. Od tamtej chwili życie Michała zamienia się w koszmar. Media i sąsiedzi wydają na niego wyrok, żona też nie stoi zdecydowanie po jego stronie. Z każdą chwilą Michał jest coraz bardziej osaczony. Aby wyrwać się z matni, będzie próbował udowodnić komuś innemu winę. A przecież w każdym domu może kryć się morderca.

W obsadzie serialu, poza Lichotą i Lubosem, znajdą się także: Ilona Ostrowska, Maria Dębska, Mateusz Janicki, Wojciech Błach, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Maria Dejmek, Paweł Ławrynowicz, Mirosław Kropielnicki i Małgorzata Sadowska. Premiera "Osaczonego" odbędzie się jesienią 2020 lub wiosną 2021. Najpierw będzie dostępna w serwisie Ipla, a potem na antenie Polsatu. - Ostateczny termin będzie zależał od prac nad serialem. Chcemy go świetnie zrealizować. W dodatku w każdej chwili może się zmienić sytuacja związana z COVID-19, a to wymusi na nas zmianę planów - mówi dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego będzie chciał poderwać Wiktorię Gąsiewską!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×