"Oscar dla Emily". Kinga Dębska wyreżyserowała Teatr Telewizji! Kiedy premiera?

7 października o godz. 21.00 Teatr Telewizji zaprasza widzów na brawurową komedię w reż. Kingi Dębskiej o małżeństwie aktorów z Hollywood. W spektaklu zobaczymy Ewę Wiśniewską, Sławomira Orzechowskiego i Mateusza Rusina.

Multimedia

"OSCAR DLA EMILY" - PREMIERA W PONIEDZIAŁEK, 7 PAŹDZIERNIKA, O GODZINIE 21:00 NA ANTENIE TVP1

Emily (Ewa Wiśniewska) i Henry (Sławomir Orzechowski) całe życie marzyli o statusie gwiazd filmowych, pięknej posiadłości w Beverly Hills i bywaniu na oskarowych galach. Tymczasem ich rzeczywistość to skromny domek na przedmieściu, w którym co rusz wcielają się z werwą w swoje ukochane role (te, które zbudowali lata temu, grając w Romeo i Julii) i codzienne spotkania z Jeffem (Mateusz Rusin), roznosicielem jedzenia, który z czasem staje się dla nich kimś znacznie więcej niż tylko kurierem.

Helena Englert w nowym spektaklu Teatru Telewizji!Zobacz więcej

Kim naprawdę są Emily, Henry i Jeff? Nie ustalimy tego tak łatwo, bo w utworze Bohneta i Alexy’ego życie sprzęga się nierozerwalnie z teatrem. Silą komedii są jej dialogi – miejscami złośliwe, zasadniczo jednak niezwykle ciepłe, pełne humoru i dramatyzmu. To dzięki nim komedia ta jednym jawi się jako gorzka i pełna ironii wypowiedzieć na temat współczesnego show-biznesu, a dla innych jest nieco sentymentalną, choć nie pozbawioną autoironii, relacją „wiecznych dzieci” – artystów.

"Oscar dla Emily"
Scenariusz telewizyjny i reżyseria: Kinga Dębska
Zdjęcia: Piotr Sobociński jr PSC
Scenografia: Monika Sudół
Kostiumy: Magdalena Biedrzycka
Opracowanie muzyczne: Małgorzata Przedpełska - Bieniek
Montaż: Bartosz Karczewski

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×