"Oscar Pistorius: Jak było naprawdę?" w TLC

W walentynkową noc Oscar Pistorius, jeden z najsłynniejszych lekkoatletów naszych czasów, zabił swoją dziewczynę, Reevę Steenkamp. Czy sportowiec zamordował swoją partnerkę z premedytacją, a może był to jedynie nieszczęśliwy wypadek?

Multimedia

W Wielką Sobotę Discovery Channel odsłoni tajemnice najbardziej szokującego morderstwa ostatnich lat. Premiera programu "Oscar Pistorius: Jak było naprawdę?" w sobotę, 30 marca 2013r., o godz. 21.00 na TLC.

Kiedy 14 lutego br. świat obiegły doniesienia o tajemniczym morderstwie w domu Oscara Pistoriusa, wszyscy wstrzymali oddech. Południowoafrykański lekkoatleta został pierwszym paraolimpijczykiem po amputacji obu nóg, który wziął udział w igrzyskach olimpijskich. Dzięki heroicznej walce ze swoją niepełnosprawnością, zdobył ogromną popularność i uznanie na całym świecie. Jego partnerka życiowa, Reeva Steenkamp, była jedną z najpopularniejszych modelek w RPA.

Czy to możliwe, by Pistorius dokonał tak brutalnego morderstwa z premedytacją? A może rację ma sportowiec utrzymując, że był to jedynie nieszczęśliwy wypadek? Dzięki animacjom 3D, zeznaniom świadków i ekskluzywnym wywiadom z przyjaciółmi i członkami rodzin pary, program "Oscar Pistorius: Jak było naprawdę?" rzuca nowe światło na tę sprawę.

Odkryj tajemnice zagadkowego morderstwa wraz z TLC.

Program zostanie wyemitowany na TLC już w sobotę, 30 marca, o godz. 21.00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×