Oscary 2015. Gdzie obejrzeć transmisję z rozdania nagród?

87. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy z 22 na 23.02.2015. Gdzie obejrzeć transmisję z tej uroczystej gali?

Multimedia

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępni na żywo 87. galę wręczenia Oscarów. Transmisję w nocy z 22 na 23 lutego poprzedzi półgodzinna relacja z czerwonego dywanu. CANAL+ pokaże także skróconą relację z imprezy we wtorek, 24 lutego, o 21:00. Transmisja gali Oscarów, jak i wtorkowy skrót będą dostępne w otwartym oknie dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych którzy na co dzień nie mają kanałów CANAL+ w swoich pakietach.

OSCARY 2015:

OSCARY 2015 ROZDANE! WYNIKI OSCARÓW [LISTA ZWYCIĘZCÓW] OSCARY 2015. "IDA" NAJLEPSZYM FILMEM NIEANGLOJĘZYCZNYM Oscary 2015. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie [ZDJĘCIA] Trzebuchowska, Kulesza, Pawlikowski - twórcy "Idy" odebrali Oscara [ZDJĘCIA]

- 87. gala Oscarów – tylko w CANAL+ w nocy z 22 na 23 lutego – NA ŻYWO - Skrócona relacja z gali Oscarów tylko w CANAL+ we wtorek, 24 lutego, o 21.00

OSCARY® 2015 TYLKO W CANAL+ OTWARTE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW NC+

Całą galę wraz ze skróconą wersją będzie także można obejrzeć w usłudze Canal+ VOD, która jest dostępna dla abonentów Canal+ m.in. na urządzeniach mobilnych i komputerach PC, podłączonych do Internetu.

CZYTAJ TAKŻE: NOMINACJE DO OSCARÓW 2015 [WIDEO+LISTA NOMINOWANYCH] OSCARY 2015. AKTORZY I AKTORKI TYPOWANI DO NOMINACJI [WIDEO]

W tym roku szanse na nominację, które zostaną ogłoszone 15 stycznia, w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny ma koprodukcja CANAL+ „Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. W walce o Oscary mogą także liczyć się dwa polskie dokumenty krótkometrażowe: „Joanna" Anety Kopacz z Wajda Studio i „Nasza klątwa" Tomasza Śliwińskiego.

W głównych kategoriach oscarowego „wyścigu” szansę na Oscara ma błyskotliwy „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona, który CANAL+ pokaże premierowo już 31 stycznia o 21:00. Powinny z nim konkurować kręcony przez 12 lat „Boyhood” Richarda Linklatera, „Interstellar" Christophera Nolana z Matthew McConaugheyem w roli głównej, „Zaginiona dziewczyna" Davida Finchera z Benem Affleckiem czy „Furia" Davida Ayera z Bradem Pittem i Shią LaBeoufem w rolach czołgistów walczących na froncie zachodnim drugiej wojny światowej.

Tegoroczną oscarową galę poprowadzi amerykański aktor Neil Patrick Harris.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×