Oscary 2015. Transmisja w CANAL+. Poznaj szczegóły!

Oscary 2015 - gdzie? Oscary 2015 - kiedy? Poznaj szczegóły transmisji Oscarów 2015.

Multimedia

„Studio oscarowe” będą prowadzili Błażej Hrapkowicz, krytyk filmowy i prowadzący cykl „Kino mówi” w Ale kino+ oraz Ewa Wojciechowska, dziennikarka lajfstajlowa, autorka portalu „na końcu czerwonego dywanu”. Podczas trwania gali będą oni na gorąco komentowali decyzje Akademii. Ich gościem będzie Michał Walkiewicz. Redaktor naczelny portalu Filmweb przedstawi wyniki ankiety oscarowej przeprowadzonej na stronach serwisu. „Studio oscarowe” zacznie się w nocy z 22 na 23 lutego, o 1:55. Rozpocznie je półgodzinna relacja na żywo z czerwonego dywanu sprzed Dolby Theatre, gdzie odbywa się gala wręczenia Oscarów.

** OSCARY 2015 ====

OSCARY 2015 ROZDANE! WYNIKI OSCARÓW [LISTA ZWYCIĘZCÓW] OSCARY 2015. KREACJE GWIAZD NA CZERWONYM DYWANIE [ZDJĘCIA]**

Tegoroczną galę oscarową poprowadzi amerykański aktor Neil Patrick Harris. Nie jest to jego pierwsza przygoda z Oscarami – w 2010 roku zaprezentował on utwór otwierający galę. Zgodnie z tradycją, Nagrody Akademii wręczać będą m.in. zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Oscarów w kategoriach aktorskich, czyli Cate Blanchett, Jared Leto, Matthew McConaughey i Lupita Nyong’o. Nominacje zaś będą prezentowali m.in. Ben Affleck, Jessica Chastain, Viola Davis, Shirley MacLaine, Chris Pine, Miles Teller i Naomi Watts.

Tegoroczna edycja Oscarów jest wyjątkowa dla rodzimej kinematografii. Praca polskich filmowców została doceniona aż w pięciu kategoriach. Dwie nominacje zdobyła „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Będzie walczyła o Oscary za najlepszy film nieanglojęzyczny i zdjęcia. O statuetkę w kategorii dokument krótkometrażowy walczy także „Joanna” Anety Kopacz oraz „Nasza klątwa” Tomasza Śliwińskiego i Macieja Ślesickiego. W kategorii najlepsze kostiumy wyróżniono Polkę Annę Biedrzycką-Sheppard, która pracowała przy filmie „Czarownica” z Angeliną Jolie w roli głównej.

CZYTAJ TAKŻE: OSCARY 2015. GDZIE OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ Z ROZDANIA NAGRÓD? CO ZJEDZĄ GWIAZDY PO OSCAROWEJ GALO NA SŁYNNYM BALU GUBERNATORA [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×