Oscary 2016. Ogłoszenie nominacji prosto z Beverly Hills!

W Samuel Goldwyn Theater w Beverly Hills odbędzie się ogłoszenie nominacji do Oscarów 2016. Kto zdobędzie szansę na statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej?

Nominacje do Oscarów 2016 zostaną ogłoszone w czwartek, 14 stycznia o godz. 14:30 czasu polskiego. Wydarzenie to będzie można obserwować na żywo za pośrednictwem strony www.oscars.org/live oraz na YouTube. Tytuły filmów oraz nazwiska osób nominowanych do Oscarów 2016 ogłoszą reżyserzy Ang Lee (laureat Oscarów za filmy "Przyczajony tygrys, ukryty smok", "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Życie Pi") i Guillermo del Toro ("Labirynt Fauna", "Hellboy: Złota Armia", "Pacific Rim"), aktor z polskimi korzeniami John Krasinski ("Dreamgirls", "Licencja na miłość", "Para na życie") oraz szefowa Akademii, Cheryl Boone Isaacs.

OSCARY 2016 - ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ NOMINOWANYCH!

Del Toro i Lee zaprezentują nominacje w kategoriach: Film Animowany, Kostiumy, Krótkometrażowy film dokumentalny, Pełnometrażowy film dokumentalny, Zdjęcia, Charakteryzacja, Piosenka oryginalna, Krótkometrażowy film dokumentalny, Aktorki film krótkometrażowy, Dźwięk i Montaż dźwięku.

Krasinski i Boone ogłoszą nominowanych w kategoriach: Najlepszy aktor i aktorka pierwszoplanowi, Najlepszy aktor i aktorka drugoplanowi, Najlepszy film, Reżyseria, Film nieanglojęzyczny, Scenariusz oryginalny, Scenariusz adaptowany, Efekty specjalne, Muzyka oryginalna, Montaż, Scenografia.

Na konferencji obecnych będzie 400 przedstawicieli mediów z całego świata. Gala oscarowa odbędzie się 28 lutego 2016 r. w Dolby Theatre w Hollywood (SPRAWDŹ, GDZIE OBEJRZEĆ GALĘ ROZDANIA NAGRÓD!).

CZYTAJ TAKŻE:

AKTORZY, KTÓRZY NIGDY NIE DOSTALI OSCARA [GALERIA]
ZOBACZ PLAKATY PROMUJĄCE OSCARY 2016! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×