Oscary 2016. Studio Oscarowe w CANAL+. Poznaj szczegóły!

CANAL+, jako jedyna telewizja w Polsce, przeprowadzi transmisję 88. gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Ze „Studia oscarowego” w CANAL+ uroczystość będą śledzili i komentowali: krytyk filmowy Błażej Hrapkowicz oraz aktorka, dziennikarka i wielbicielka filmu Anna Wendzikowska.

Multimedia

CANAL+ ZDRADZA SZCZEGÓŁY „STUDIA OSCAROWEGO®”
• 88. gala Oscarów – w nocy z 28 na 29 lutego, o 1:55 - NA ŻYWO tylko w CANAL+
• Skrócona relacja z Gali Oscarowej we wtorek, 1 marca, o 21:00 tylko w CANAL+

Do pary prowadzącej studio dołączy Michał Walkiewicz, redaktor naczelny portalu Filmweb.pl. Transmisja będzie dostępna w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów platformy nc+. „Studio oscarowe” w nocy z 28 na 29 lutego, od 1:55 tylko w CANAL+.

CZYTAJ TAKŻE:
OSCARY 2016. GDZIE OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ Z GALI WRĘCZENIA NAGRÓD?
ZOBACZ PLAKATY PROMUJĄCE OSCARY 2016 [ZDJĘCIA]

„Studio oscarowe” rozpocznie półgodzinna relacja z czerwonego dywanu sprzed Hollywood & Highland Center, gdzie odbywa się gala wręczenia Oscarów. Program poprowadzą Błażej Hrapkowicz, krytyk filmowy i prowadzący cykl „Kino mówi” w Ale kino+ oraz Anna Wendzikowska, aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Będą oni na gorąco komentowali decyzje Akademii.

Transmisja gali wręczenia Oscarów, „Studio oscarowe”, relacja z czerwonego dywanu oraz wtorkowy skrót oscarowej uroczystości będą dostępne w ramach „otwartego okna” dla wszystkich abonentów platformy nc+, a więc również dla tych, którzy nie mają na co dzień CANAL+ w swoim pakiecie. Oscarową galę oraz jej skróconą wersję będzie można także obejrzeć w usłudze CANAL+ VOD, która dzięki aplikacji nc+ GO jest dostępna dla abonentów CANAL+ m.in. poprzez dekodery podłączone do internetu oraz na urządzeniach mobilnych.

CZYTAJ TAKŻE:
OSCARY 2016, NOMINACJE. ZNAMY WSZYSTKICH NOMINOWANYCH DO OSCARÓW
OSCARY 2016 - NOMINACJE ZNÓW SĄ ZBYT "BIAŁE"?

Tegoroczną oscarową galę poprowadzi amerykański aktor Chris Rock, który wystąpił w tej roli po raz pierwszy w 2005 roku. Rock był drugą czarnoskórą osobą w historii, która prowadziła oscarową galę – pierwsza była Whoopi Goldberg w 1994 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×