Oscary 2018. Karolina Korwin-Piotrowska: "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" to western XXI wieku [WIDEO]

Tuż przed nocą oscarową Karolina Korwin-Piotrowska opowiedziała nam o swoich faworytach do Oscarów 2018. Czy "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" powinny zgarnąć wszystko?

Multimedia

Oscary 2018 - sprawdź, gdzie oglądać! - program tv

Wśród nominowanych do Oscarów 2018 filmów jest dzieło w reżyserii Martina McDonagha "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Film otrzymał już Złote Globy i nagrody BAFTA, czy zgarnie też Oscary?

"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Nie sąd cię skaże…Zobacz więcej

Karolina Korwin-Piotrowska wskazuje, że "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" to western XXI wieku. - Główna bohaterka jest samotnym obrońcą dobrej sprawy. Sama przeciwko wszystkim - opowiada dziennikarka. - To jest taki film o tym, że człowiek w dzisiejszych czasach, w pewnym momencie, gdy jest podstawiony pod ścianą, bierze sprawy w swoje ręce. Ze wszystkimi tego konsekwencjami - dodaje.

W filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" główną rolę gra Frances McDormand, która także została nominowana do Oscara. W sumie film zebrał 7 nominacji. Ile statuetek zgarnie? Który film, według Karoliny Korwin-Piotrowskiej nie powinien dostać Oscara? Zobacz wideo!

Te filmy mają najwięcej szans na Oscara 2018! Kiedy w polskich kinach? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×