Oscary 2019. Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc i Paweł Pawlikowski na tegorocznych Oscarach! Jak się bawili?

Oscary 2019 rozdane. "Zimnej Wojnie" Pawła Pawlikowskiego nie udało się zdobyć żadnej statuetki. Na gali obecna była jednak silna polska reprezentacja. Jak bawili się: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc i Paweł Pawlikowski na tegorocznych Oscarach? Zobaczcie zdjęcia zza kulis.

Multimedia

Polską produkcję pokonała „Roma” Alfonso Cuaróna

W niedzielę (24.02) w Dolby Theatre w Hollywood odbyła się 91. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. "Zimna Wojna" - film Pawła Pawlikowskiego był nominowany w kategoriach najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia, najlepszy reżyser. W każdej z nich przegrał z „Romą” Alfonso Cuaróna. Polski reżyser nie ukrywał jednak, że nie spodziewa się żadnej statuetki. To kolejne Oscary dla jego meksykańskiego przyjaciela, którego „Grawitacja” w 2014 roku zgarnęła 2 statuetki Akademii.

Oscarowa nuda, przewidywalność i zachowawczość. Dlaczego "Zimna Wojna" nie otrzymała żadnej nagrody?Zobacz więcej

Polacy na Oscarach 2019

Na 91. oscarowej gali nie mogło zabraknąć polskiej reprezentacji. Pawła Pawlikowskiego i jego "Zimną Wojnę" wspierali m.in. Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc oraz Łukasz Żal. Dla Joanny Kulig było to pierwsze wielkie wyjście od czasu narodzin dziecka. Galę wręczenia Oscarów na żywo ze słynnego Dolby Theatre w Los Angeles relacjonował na swoim Instagramie m.in. Borys Szyc.

Jak polska reprezentacja bawiła się podczas ceremonii wręczenia Oscarów? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×