Oscary 2020. Katarzyna Łaska wspomina swój występ z oscarowej gali. Jak została Elzą z "Krainy Lodu"?

Katarzyna Łaska to Polka, która wystąpiła obok Idiny Menzel i ośmiu innych wokalistek z całego świata podczas 92. ceremonia wręczenia Oscarów. Panie zaśpiewały razem piosenkę z "Krainy lodu 2". Jak Kasia Łaska wspomina występ z oscarowej gali? Zobacz, co zdradziła!

Multimedia

Katarzyna Łaska to piosenkarka i aktorka musicalowa, która użyczyła głosu wielu postaciom z seriali i filmów animowanych. W polskiej wersji filmu "Kraina lodu" aktorka wcieliła się w Elsę i zaśpiewała hit "Mam tę moc" oraz "Chcę uwierzyć snom" z drugiej części "Krainy lodu".

Katarzyna Łaska obok Idiny Menzel na oscarowej scenie. Którą piosenkę z "Krainy lodu 2" zaśpiewały?Zobacz więcej

Katarzyna Łaska na rozdaniu Oscarów 2020

Polka ma za sobą występ na słynnej scenie w Dolby Theatre. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Katarzyna Łaska opowiedziała, jak wyglądały przygotowania do wielkiej gali, podczas której wraz z innymi wokalistkami z całego świata zaśpiewała motyw przewodni z filmu "Kraina lodu 2".

To było tak, że zadzwoniono do mnie i powiedziano, że chcą zaproponować nasz kraj i mnie do tego występu. Zapytano, czy w ogóle mam czas i ochotę. Szybko odpowiedziałam TAK! Dopiero po zakończeniu rozmowy dotarło do mnie, co to była za oferta - powiedziała artystka.

Jak Katarzyna Łaska wspomina swój występu boku Idiny Menzel i Aurory na 92. ceremonii wręczenia Oscarów? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×