Oscary 2020. Kinga Rusin uznana za rosyjską dziennikarkę! Światowe media publikują jej zdjęcie z Adele

Po tym, jak Kinga Rusin opublikowała zdjęcie z oscarowego afterparty, na którym jest z Adele, światowe media zaczęły rozpisywać się na temat Polki. Niestety, jej narodowość nie była dla niektórych oczywista.

Multimedia

Kinga Rusin i Adele w amerykańskich mediach

Kinga Rusin opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z Adele. Amerykańskie media postanowiły je wykorzystać, aby pokazać swoim czytelnikom, jak bardzo brytyjska wokalistka schudła.

Kinga Rusin na after party u Beyonce i Jaya-Z. "Beyoncé‬ stwierdziła, że ją przyćmiłam"Zobacz więcej

Niestety, Kinga Rusin stała się ofiarą nierzetelności zagranicznych dziennikarzy. Podpisali ją bowiem jako "rosyjską dziennikarkę i osobowość telewizyjną". Okazuje się też, że Polka dostała też wiele wiadomości, w których proszona jest o udzielenie wywiadu zagranicznym mediom.

Błąd szybko został poprawiony. Na szczęście Adele od początku była popisana prawidłowo. A nie jest to takie oczywiste, bo wokalistka zupełnie nie jest do siebie podobna.

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ahaa (gość)

    Ale o co chodzi, bo nie kumam tego hałasu?seeerio pytam:D

    13.02.2020 12:22

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×