Oscary 2020. Transmisja TV z gali wręczenia Oscarów w Hollywood. Gdzie oglądać NA ŻYWO w telewizji?

Czy będzie transmisja z gali oscarowej w polskiej telewizji? Okazuje się, że rozdanie Oscarów 2020 będzie można obejrzeć w TV! Czy "Boże ciało" Jana Komasy zostanie docenione w kategorii "Najlepszy film międzynarodowy"? Sprawdź, gdzie oglądać galę oscarową!

Multimedia

Oscary 2020 - transmisja NA ŻYWO w TV - gdzie oglądać?

Canal+ wyemituje 92. galę wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie filmu będzie miała miejsce w nocy z 9 na 10 lutego. Oscary zostaną wyemitowane w paśmie odkodowanym dla wszystkich abonentów platformy Canal+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych.

"Boże Ciało" Jana Komasy nominowane do Oscara! Jakie są szanse polskiego filmu na wygraną z "Parasite"?Zobacz więcej

Wśród nominowanych w kategorii "Najlepszy film międzynarodowy" znalazło się "Boże ciało" Jana Komasy, koprodukcja Canal+. Film od momentu premiery na festiwalu w Wenecji zdobył do tej pory już kilkadziesiąt nagród na wielu imprezach filmowych na całym świecie.

W nocy z 9 na 10 lutego miłośnicy kina będą mogli oglądać na żywo 92. ceremonię wręczenia Oscarów, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek 10 lutego w godzinach 00:30 – 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa. Planowany koniec transmisji godz. 5:00 rano. Tego samego dnia, 10 lutego o 22:30 CANAL+ wyemituje skrót z gali. Studio oscarowe Canal+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca "Aktualności filmowe" w Canal+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący "Kino mówi" w Ale Kino+).

Scarlett Johannson nominowana w dwóch kategoriach! Którym aktorom przydarzyło się to wcześniej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×