"Osiecka". Aleksandra Pisula zagrała Olgę Lipińską w serialu o Agnieszce Osieckiej! Jak wspomina tę rolę?

Serial "Osiecka" to prawdziwy hit Telewizji Polskiej. Kolejne odcinki biograficznej opowieści o Agnieszce Osieckiej cieszą się ogromną popularnością w telewizji oraz w serwisie TVP VOD, a my przedstawiamy wam naszą rozmowę z Aleksandrą Pisulą, która w serialu wcieliła się w Olgę Lipińską! Jak wspomina tę rolę?

Multimedia

"Osiecka" odcinek 9. w niedzielę, 17 stycznia, o godzinie 20:15 na antenie TVP1 - sprawdź program tv

"Osiecka" podbiła Telewizję Polską! Serial z odcinka na odcinek notuje coraz lepsze wyniki oglądalności, a do tego widzowie chętnie oglądają go także za pośrednictwem Internetu, gdzie kolejne odcinki opowieści o Agnieszce Osieckiej można legalnie obejrzeć w serwisie TVP VOD.

Widzowie wprost na nowo zakochali się w Agnieszce Osieckiej, ale także pokochali inne postacie, jakie Osiecka spotkała na swojej życiowej i artystycznej drodze. Jedną z takich osób jest słynna Olga Lipińską, w którą w serialu "Osiecka" wcieliła się fenomenalna i bezbłędna Aleksandra Pisula.

Grzegorz Małecki jako Jeremi Przybora! Jak będzie przedstawiona jego relacja z Agnieszką Osiecką na ekranie?Zobacz więcej

Wcielenie się w postać takiego kalibru, jak Olga Lipińska, to ogromne wyzwanie! Dlatego nie mogliśmy nie zapytać Aleksandry Pisuli o to, jak zareagowała na propozycję wcielenia się właśnie w tę bohaterkę, a także jaki był jej pomysł na interpretację twórczyni Kabaretu Olgi Lipińskiej. Aleksandra Pisula odpowiedziała nam:

Bardzo się ucieszyłam, bo też jest bardzo charyzmatyczna postać i znana szerokiej publiczności. Mocny charakter, ekspresyjna, marzenie dla aktora grać takie twarde charaktery.

Co jeszcze o swoim pomyśle na postać Olgi Lipińskiej powiedziała nam Aleksandra Pisula? Czym dla młodej aktorki jest serial "Osiecka"? Sprawdźcie naszą rozmowę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nklps (gość)

  Film kiepski, akcja drętwa, ale nie ma co oglądać to się ogląda, jak by był master szef albo coś sensownego to na pewno tego gniota bym nie oglądał, tutaj jedynym magnesem jest nazwisko Osiecka

  18.01.2021 13:18
 • Krysia (gość)

  W trakcie emidji odconkow niepodaje sie nazwisk osob ktore sa zwiazane z Agnieszka.Skad mam wiedziec kto to Kryxtuma ,Batbara itp..

  A akcja szybka.Dla mojego pokolenia to wazne bo pamietam te osoby. p

  18.01.2021 11:30
 • Krysia (gość)

  W trakcie emidji odconkow niepodaje sie nazwisk osob ktore sa zwiazane z Agnieszka.Skad mam wiedziec kto to Kryxtuma ,Batbara itp..

  A akcja szybka.Dla mojego pokolenia to wazne bo pamietam te osoby. p

  18.01.2021 11:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×