"Osiecka". Artur Barciś został wycięty z serialu o Agnieszce Osieckiej! Kogo zagrał gwiazdor "Rancza"?

Artur Barciś miał zagrać ważną postać w serialu o Agnieszce Osieckiej, ale scena z jego udziałem została usunięta. Aktor opowiedział, dlaczego tak się stało. Kogo gwiazdor "Rancza" zagrał w serialu "Osiecka"?

Multimedia

Artur Barciś usunięty z serialu "Osiecka"

Artur Barciś w serialu "Osiecka" zagrał I sekretarza KC PZPR Władysława Gomułkę. Komunistyczny polityk miał przesłuchiwać serialowego Marka Hłaskę (w tej roli Jędrzej Hycnar), ale jak dowiedział się "Fakt" scena z udziałem obu aktorów została wycięta. Dlaczego?

Taki los aktora, że czasem go wytną. Tak się zdarza, że przy montażu coś wypada, a ja zagrałem tam tylko jedną scenę. Żałuję, że tak się stało, ale cóż ja mogę na to powiedzieć? Widocznie odcinek był za długi albo były jakieś inne przyczyny, o których mi nie wiadomo – powiedział "Faktowi" Artur Barciś.

Nowe odcinki zamiast "Osieckiej" w TVP1! Wiemy, kiedy premiera!Zobacz więcej

Serial "Osiecka" zdobył duży rozgłos i może pochwalić się świetną oglądalnością. Produkcję TVP o losach poetki Agnieszki Osieckiej ogląda średnio 2,39 mln widzów – informuje portal Wirtualnemedia.pl.

W sieci pojawia się jednak coraz więcej głosów krytyki. Maryla Rodowicz obejrzała serial o poetce i uważa, że serialowa Agnieszka pije zdecydowanie za dużo alkoholu. Maja Frykowska również zabrała głos w sprawie serialu TVP, którego jednym z bohaterów jest jej dziadek, Wojciech Frykowski. Celebrytka skrytykowała twórców produkcji TVP. Najlepszego zdania o serialu "Osiecka" nie ma także Ilona Łepkowska, której najbardziej nie podoba się nagła zmiana głównej aktorki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ewa (gość)

  A mnie się podoba serial o Osieckiej. Oddaje klimat lat prl-u , aktorki grające Agnieszkę, zrobiły to doskonale.

  24.01.2021 22:57
 • 07 (gość)

  Moim zdanie nie hit lecz kit.

  15.01.2021 23:40
 • Ewa (gość)

  Serial Osiecka nudny,kiepska gra aktorów, non stop leje się alkohol itp....

  13.01.2021 16:32
 • zimny_38@wp.pl (gość)

  Kaczyński - jego telewizja jego przydupas prezesem, robią tak jak ONI chcą. Niech jeszcze więcej im daje z naszych podatków. Zaraz będzie film o Lechu Kaczyńskim jakim on to nie był bohaterem, a tak naprawdę robił to co mu brat kazał. Widać to było jak wygrał wybory - Panie Prezesie melduję wykonanie zadania.

  13.01.2021 15:45
 • ekspert (gość)

  może wreszcie będzie mógł naprawić wodociągi w stolicy

  13.01.2021 15:38
 • UUUUUUUUU!!! UUUUUUU!!!! Wycięli Barcisia!!! UUUUUU!!! UUUUUUUU!!!

  czyżby niemiecki telemagazyn próbuje konkurować z niemiecko-rosyjskim twn'em???

  13.01.2021 13:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×