"Osiecka". Jędrzej Hycnar zagrał w czterech serialach w tym roku! Kim jest młody aktor? Zrobi wielką karierę?

Jędrzej Hycnar to aktor młodego pokolenia, który w mijającym roku 2020 zagrał aż w czterech serialach! Gdzie mogliśmy go oglądać? Co o nim wiemy? Sprawdź!

Multimedia

Jędrzej Hycnar robi się coraz popularniejszy. Młody aktor w tym roku zagrał aż w czterech serialach - "Zakochani po uszy", "Osiecka", "Ludzie i bogowie" oraz "Żywioły Saszy. Ogień". Czy teraz zrobi wielką karierę?

Anna Karczmarczyk i Piotr Nerlewski dołączyli do obsady! Asia i Piotr się rozstaną? Bartek zostawi Tamarę dla Soni?Zobacz więcej

Jędrzej Hycnar - kim jest młody aktor?

Jędrzej Hycnar urodził się 6 kwietnia 1997 roku w Tarnowie i obecnie jest studentem na Akademii Teatralnej w Warszawie. Prywatnie jest młodszym bratem Marcina Hycnara, którego znamy w roli Pawła Zwoleńskiego z "Barw szczęścia", z "Prawa Agaty", "Samej słodyczy" czy wielu ról dubbingowych.

Młody aktor w tym roku zagrał jedną z głównych ról w "Zakochanych po uszy" - Michała, który ma dziecko z Sylwią (Kamila Kamińska). Wcielił się także w rolę pisarza Marka Hłaski, czyli kochanka Agnieszki Osieckiej. W serialu "Ludzie i bogowie" zagrał "Wilka", a w emitowanym na player "Żywioły Saszy. Ogień" - Adama. Występował także w teatrze i brał udział w tworzeniu spektakli.

"Osiecka". Serial o Agnieszce Osieckiej ma ogromny potencjał? Oceniamy nową produkcję TVP!Zobacz więcej

Czy od teraz kariera Jędrzeja Hycnara nabierze rozpędu? Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne projekty!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krytyk (gość)

  Jeszcze dużo chłopiec musi się nauczyć. Ale czy będzie miał czas, skoro nieustannie gra? Kto podpisze się pod dyplomem niedouczonego aktora? Poprawić dykcję..

  03.01.2021 13:24
 • Piojo Lopez (gość)

  Żart drewno aktorskie i irytująca aparycja,stanowcze nie dla tego pana na ekranie!

  30.12.2020 13:23
 • Gość (gość)

  Ludzie i Bogowie byli nagrywani w 2019, a nie w 2020

  29.12.2020 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×