"Osiecka". Magdalena Popławska o trudach wcielania się w Agnieszkę Osiecką. Czy serial zostanie pokazany w TV?

Widzowie wciąż czekają na serial "Osiecka", w którym przedstawione będą losy Agnieszki Osieckiej. W główną rolę wcieliła się Magdalena Popławska, która opowiedziała nam o trudach wcielania się w wybitną artystkę.

Multimedia

Magdalena Popławska jako Agnieszka Osiecka

O serialu "Osiecka", w którym w Agnieszkę Osieckę wcielają się Eliza Rycembel oraz Magdalena Popławska mówi się już od jakiegoś czasu. Zdjęcia są już zakończone, serial ma być wyemitowany na antenach TVP. Kiedy to się stanie? Tego wciąż nie wiadomo. Na pewno nie wydarzy się to jesienią 2020 roku.

Serial o Agnieszce Osieckiej nie trafi jesienią na antenę TVP? Co się dzieje z serialem?Zobacz więcej

"Osiecka" to biografia artystki, której twórczość znana jest do dziś. Jej historia ma być przedstawiona w trzynastu odcinkach, a jej tłem będą artystyczne, obyczajowe oraz polityczne realia czasów Osieckiej, poczynając od edukacji w komunistycznej szkole przez studia w łódzkiej Szkole Filmowej, kolorowy świat studenckich teatrzyków, aż po spektakularne sukcesy oraz porażki Osieckiej, zarówno w walce z cenzurą, jak i wynikające z nietrafionych życiowych wyborów.

Magdalena Popławska zagrała Agnieszkę Osiecką z lat dorosłych. Aktorka przyznaje jednak, że nie było to łatwe zadanie, zważając na to, iż Osiecką wszyscy znają. - Odpowiedzialność była przytłaczająca. To jest ten ciężki kawałek tej pracy - wskazuje i dodaje: - W 13 odcinkach nie da się opowiedzieć tych wszystkich historii, które Agnieszka przeżyła, bo tego było mnóstwo. Ona prowadziła tak bujne życie towarzyskie i to jeszcze w tak przełomowych czasach w naszym kraju, podróżowała za granicę... nie da się tego wszystkiego opowiedzieć.

Eliza Rycembel i Magdalena Popławska na planie nowego serialu TVP! Zobacz pierwsze zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×