"Osiecka". Mikołaj Roznerski zagrał Wojciecha Frykowskiego, pierwszego męża Agnieszki Osieckiej. W budowaniu roli pomogła mu "Frytka" z "Big Brothera"!

Serial "Osiecka" zaczyna podbijać antenę TVP 1 i zdobywa coraz większą popularność. To nikogo nie powinno dziwić, bowiem biografia Agnieszki Osieckiej to materiał na prawdziwy serialowy przebój, a do tego obsada produkcji po zęby jest wypełniona gwiazdami.

Multimedia

Jedną z gwiazd serialu "Osiecka" jest Mikołaj Roznerski, który w produkcji TVP wciela się w postać Wojciecha Frykowskiego, pierwszego męża Agnieszki Osieckiej.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję spotkać się z aktorem, który krótko opowiedział nam o swoim podejściu do roli Wojtka Frykowskiego:

To fajna impresja na temat tamtych czasów. Mówię impresja z tego względu, że nie pokazujemy tych postaci jeden do jednego, ja nawet nie jestem podobny do Wojtka Frykowskiego. (...) Ten projekt będzie o tyle oryginalny, że pokazujemy relacje ludzi z tamtych czasów. Pokazujemy relacje innych bohaterów w stosunku do głównej bohaterki, na tym się buduje scenariusz.

Mikołaj Roznerski w nowej roli! Gwiazdor "M jak miłość" jako pierwszy mąż Agnieszki OsieckiejZobacz więcej

Co ciekawe, gdy Mikołaj Roznerski już pracował nad swoją rolą, a pierwsze informacje o tym, że wcieli się w postać producenta filmowego zamordowanego w willi Romana Polańskiego w Beverly Hill zostały opublikowane, do gwiazdora "M jak miłość" odezwała się... "Frytka" z "Big Brothera", czyli Maja Frykowska, która jest wnuczką Wojciecha Frykowskiego!

Wnuczka Wojtka Frykowskiego, Maja Frykowska, odezwała się do mnie na Instagramie, mówiąc, że super, że gram jej dziadka, bo mam w sobie coś z niego. Szkoda, że tak późno się odezwała, ja też nie pomyślałem, żeby z nią się skontaktować i czerpałem swoją wiedzę ze zdjęć, pamiętników i tak dalej, a ona mi przesłała fajne materiały. W zasadzie jesteśmy już u kresu zdjęć, ale jeszcze to wykorzystam i złapałem z nią fajny kontakt i zapewniłem ją, że zrobię wszystko, żeby pokazać jej dziadka w bardzo dobrym świetle. Ja zawsze staram się bronić swoich bohaterów - wyznał nam Mikołaj Roznerski.

"Osiecka". Serial o Agnieszce Osieckiej ma ogromny potencjał? Oceniamy nową produkcję TVP!Zobacz więcej

Co jeszcze o serialu "Osiecka" powiedział nam Mikołaj Roznerski? Sprawdźcie naszą rozmowę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gaga (gość)

  Dla mnie serial wspaniały.Pierwsza Agnieszka dobrana super..Czasy może dla kogoś nudne może niezrozumiałe.Tak było i dla tych co to przeżyli jest ciekawie.

  29.12.2020 05:53
 • Gaga (gość)

  Dla mnie serial wspaniały.Pierwsza Agnieszka dobrana super..Czasy może dla kogoś nudne może niezrozumiałe.Tak było i dla tych co to przeżyli jest ciekawie.

  29.12.2020 05:52
 • Klaudia (gość)

  Frytkami to taki typowy kozioł ofiarny nic nie zrobiła a wylewanie na nią szamba nie ma końca.

  28.12.2020 16:47
 • Ken (gość)

  Zaswędziało ją, tam na dole gdy zobaczyla Roznerskiego i liczy na akcje jacuzzi. Jakbyśmy Frytki nie znali hahahaha

  28.12.2020 13:01
 • Normalny (gość)

  Czy naprawdę nic już nie można zrobić z dźwiękiem w tych wszystkich nowych serialach? Z ekranu płynie bełkot i to w dodatku zagłuszany muzyką i efektami - trzeba się domyślac co mówią aktorzy. Dlaczego mój stary i przygłuchy dziadek, słyszy i rozumie bez wysiłku każdy dialog w zachodnich produkcjach a nawet w starych archiwalnych filmach... a dźwięku nagranego przez tych nowoczesnych nagrywaczy z tymi ich wszystkimi procesorami i innymi cudami zwykle zrozumieć nie można???

  28.12.2020 12:39
 • Aga (gość)

  Żenująca słaba produkcja. Jak można było spierdolić taką historię.

  27.12.2020 23:56
 • Lubię teksty Osieckiej (gość)

  Ona nie znała ojca a co mówić dziadka , chce się wybić na nazwisku , patologiczna rodzina , niech się nie podpina pod Osiecka .

  27.12.2020 20:21
 • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

  Lubię jeść frytki ale są kaloryczne...

  27.12.2020 19:31
 • Elzbieta (gość)

  Intrygujący film tak jak jej życie. Dużo piekniejsza od aktorki wykonującej jej rolę. Niesamowicie bystra i zdolna ponad 2tys utworów piosenek większość to hity. Z twórczością można ją porównać do genialnego Jacka cygana etc.

  27.12.2020 15:24
 • patriota (gość)

  Napewno frytka pomogla w czyms innym

  27.12.2020 12:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×