"Osiecka" odcinek 12. Generał Jaruzelski wprowadza stan wojenny! Osiecka, Rodowicz i Krajewski tworzą "Niech żyje bal"! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 12. odcinek serialu "Osiecka". Generał Jaruzelski wprowadza stan wojenny! Osiecka, Rodowicz i Krajewski tworzą "Niech żyje bal"! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 12. odcinku "Osieckiej"!

Multimedia

"Osiecka" odcinek 12. w niedzielę, 7 lutego, o godzinie 20:15 na antenie TVP1 - sprawdź program tv

W 12. odcinku serialu "Osiecka" Agnieszka jedzie do Suwałk na wieczór autorski. Na dworcu odbiera ją kierowniczka domu kultury, która informuje, że dostała zakaz organizacji spotkania z fanami.

Agnieszka Osiecka coraz bardziej oddala się od rodziny. Daniel Passent otrzymuje stypendium w USA!Zobacz więcej

Następnego dnia generał Jaruzelski informuje o wprowadzeniu stanu wojennego. W pociągu do Warszawy pojawia się Żandarmeria Wojskowa. Osiecka jest załamana z powodu sytuacji politycznej w kraju. Odwiedza gen. Kiszczaka z prośbą o zwolnienie z aresztu Janusza Andermana.

W barze Sax Osiecka poznaje "kolegę" Bolka, z którym zapija smutki. Agnieszka z Marylą Rodowicz i Sewerynem Krajewskim tworzą piosenkę "Niech żyje bal", która odnosi wielki sukces na festiwalu w Opolu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • leonsja (gość)

    bardzo brzydka aktorka gra Osiecką i film dużo traci pamiętam te czasy i stan wojenny

    07.02.2021 13:24
  • Mary (gość)

    Życie na własnych warunkach to krystaliczny egoizm. Tyko koni żaaaaaal.......

    03.02.2021 08:49
  • Anna (gość)

    Serial okropny,nie o Agnieszce,Zle dobrane aktorki grajace ją.Osiecka była atrakcyjną,zgrabną b.inteligentną ,o ciepłym glosie kobietą.Kto uwierzy,że tylu mężczyzn było nią zafascynowanych,patrzac na ten serial.

    02.02.2021 23:05
  • Kamila (gość)

    Rewelacyjny serial, a aktorzy genialni, niektórzy bardzo podobni, na przykład aktorka grajaca Olge Lipińską no genialne podobieństwo ;)

    02.02.2021 22:39
  • Gaga (gość)

    Serial bardzo mi się podoba.Aktorka grająca Agnieszkę pierwszą super,druga nie zzabardzo.Rażą mnie w ogromne ilości spalonych papierosów aż czuję ten dym.Wódka też się leje chyba trochę wśród kobiet za bardzo.Ale ogólnie film mnie interesuje.Gratuluję.

    02.02.2021 18:53
  • Danal (gość)

    Agnieszka była fajna, babka ale trochę zadurzo,pila

    02.02.2021 17:22
  • Ewa (gość)

    Gdyby to mężczyzna zostawił żonę i dziecko,to nikt nawet by tego nie zauważył,nie skrytykował,co najwyżej pod ocenę wzięta zostałaby kobieta dla której to zrobił.Nie pochwalam,ale i nie mam prawa jej osądzać,a jako artystkę cenie i podziwiam.

    02.02.2021 17:12
  • Jotte (gość)

    Trudno mi oglądać ten serial - czy nie ma w Polsce ładniejszych aktorek? Przecież Osiecka nie była taką brzydotą.

    02.02.2021 16:52
  • Goście (gość)

    Tak się bawiła i bawi ELITA nic dodać nic ująć

    02.02.2021 15:40
  • Goście (gość)

    Jako kobieta i matka to kompletne dno PATOLOGIA

    02.02.2021 15:37
  • BOMBA (gość)

    RZECZYWIŚCIE AGNIESZKA TO BYŁA PIĘKNOŚĆ ,SERIAL JEST O NIEJ TAKA BYŁA TO CO MIELI ZROBIĆ Z NIEJ KRÓLOWĄ ANGIELSKĄ I WTEDY SERIAL BYŁBY OK?

    02.02.2021 14:54
  • Rubin76 (gość)

    Osiecka była bardzo atrakcyjną kobietą, w przeciwieństwie do grającej ją aktorki.

    02.02.2021 14:32
  • Ed (gość)

    Aktorka jest brzydka, zepsuła serial.

    02.02.2021 12:51
  • Dalida (gość)

    Co to za matka wybrała facetów zamiast dziecko i te jej czy ja sie do tego nadaję ale do facetow nadaje alkoholowe dno nic ja nie usprawiedliwia

    02.02.2021 12:32
  • Gość (gość)

    Serial jest bardzo dobry a Agnieszka Osiecka była wspaniałym bardzo utalentowanym człowiekiem !!!

    02.02.2021 11:47
  • Mirkul (gość)

    Film jest robiony chyba przez najgorszych nieudaczników.Porównajcie z serialem o A.German.To było coś,a to gniot.

    02.02.2021 11:19
  • Jan (gość)

    W tamtych czasach nie było Żandarmerii Wojskowej tylko Wojskowa Służba Wewnętrzna. Szczegół ale...

    02.02.2021 09:48
  • Debil (gość)

    Sam jesteś niedouczony debil

    01.02.2021 21:57
  • Gość (gość)

    Pamiętam te czasy,wtedy alkohol łał się strumieniami wszędzie w pracy,na przyjęciach,piknikach,czy grzbobraniach.Taoie były czasy.Dobrze, że to się zmieniło.Cierpialo wiele rodzin.

    01.02.2021 21:24
  • Ja (gość)

    Serial pokazuje jak było. Niestety przykre to że porzuciła dziecko i pila i nie jest usprawiedliwione to tym że była artystką i potrzebowała nowych wrażeń. Dla mnie osobiście to smutne bardzo.

    01.02.2021 13:15
NowszeStarsze