"Osiecka" odcinek 13. Matka Agnieszki Osieckiej umiera! Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami ostatni odcinek serialu "Osiecka"! W 13. odcinku "Osieckiej" nie zabraknie emocji! Matka Agnieszki Osieckiej umiera! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Sprawdźcie, co na was czeka w finale "Osieckiej"!

Multimedia

"Osiecka" odcinek 13. w niedzielę, 14 lutego, o godzinie 20:15 na antenie TVP1 - sprawdź program tv

W 13. odcinku serialu "Osiecka" Agnieszka bierze udział w koncercie Anny Szałapak w "Piwnicy pod Baranami". Podczas spotkania autorskiego artystka opowiada o swoim życiu i twórczości.

Generał Jaruzelski wprowadza stan wojenny! Osiecka, Rodowicz i Krajewski tworzą "Niech żyje bal"!Zobacz więcej

Wracając do domu, zauważa karetkę. Okazuje się, że wezwano pomoc do jej umierającej matki.

W Teatrze Atelier Osiecka poznaje reżysera teatralnego i scenografa, André Ochodlo. Pisze dla niego sztukę. W trakcie próby Agnieszka źle się czuje. Lekarz ma dla niej złe wieści.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Majka (gość)

    Beznadziejny serial, prawie nic nie ma o twórczości Osieckiej, poetka pokazana w bardzo złym świetle , picie alkoholu jest na pierwszym miejscu, dużo polityki, dno

    10.02.2021 22:58
  • Ja (gość)

    Tak tak zwłaszcza matką była cudowną

    10.02.2021 15:50
  • Telewidz (gość)

    Czekam z odcinka ma odcinek. Świetna obsada, w tle historia mojej młodości. Serdecznie pozdrawiam zadowolonych i zawiedzionych.

    10.02.2021 14:43
  • Ula (gość)

    Świetny serial, świetna obsada, świetna gra aktorska dziękuję💝

    09.02.2021 19:33
  • Wera (gość)

    Super serial. Aktorka Popławska gra bardzo dobrze. Wczuwa się doskonale w postać Osieckiej. BRAWO.

    09.02.2021 15:45
  • Ela (gość)

    Cudowna,nietuzinkowa.Zyla tak jak chciała.

    09.02.2021 15:33
  • Jeremi, ach Jeremi (gość)

    Jestem zachwycona postacią Jeremiego, graną przez Grzegorza Małeckiego (prywatnie syn Anny Seniuk). Zresztą uwielbiam tego aktora. Ma aktorstwo w genach.

    09.02.2021 10:32
  • 61 lat (gość)

    ... że Osiecka była brzydka? Nie było tak źle. Jej fotografie z młodości zaprzeczają, że była szpetna. Wręcz przeciwnie- była zjawiskowa. Była naturalną blondynką z długimi włosami. Szczupła i przede wszystkim inteligentna. A że uroda szybko przeminęła u Osieckiej, to zasługa nałogów. Zresztą na wyhodowanie raka jelita grubego nie ma nic lepszego jak alkohol i fajki. Co do aktorki, Popławskiej, to ta zagrała świetnie. Trochę za duży zgrzyt był przy zmianie aktorki z Rycembel na Popławską, o ta ostatnia była zbyt wiekowa jak na postać, którą odgrywała. I trochę za koścista. Starsza Osiecka w jej wykonaniu jest perfekcyjna.

    09.02.2021 10:28
  • WIELBICIELKA (gość)

    Serial o poetce beznadziejny , dużo polityki niepotrzebnie trudno go oglądać ,przedstawia poetkę w złym świetle , dno

    09.02.2021 06:31
  • Bea (gość)

    Pani Osiecka pięknie pisała to fakt niezaprzeczalny, ale z tego co widzę była zagubioną osobą, szukającą miłości. A to, że lubiła alkohol, widocznie jakaś przyczyna musiała być. Piękny film.

    09.02.2021 05:44
  • Wiola (gość)

    Do Reni Okropnym brzydkim człowiekiem jesteś ty.

    08.02.2021 22:27
  • Kasia (gość)

    Ludzie ale jesteście bezczelni.Kogos dobrze się krytykuje brzydka co za tekst.Osoba pisząca takie coś jest widokiem któremu z butów słoma wystaje.Aktorka odgrywająca rolę Osieckiej sobowtór nie ma lepszego wyboru jak również Maryla Rodowicz.

    08.02.2021 22:24
  • Kasia (gość)

    Ludzie ale jesteście bezczelni.Kogos dobrze się krytykuje brzydka co za tekst.Osoba pisząca takie coś jest widokiem któremu z butów słoma wystaje.Aktorka odgrywająca rolę Osieckiej sobowtór nie ma lepszego wyboru jak również Maryla Rodowicz.

    08.02.2021 22:23
  • ANKA (gość)

    Serial bardzo dobry. Pani Popławska wcale nie brzydsza od Agnieszki Osieckiej, dobra gra aktorska.

    08.02.2021 21:32
  • Ula (gość)

    Pani Popławska z wielkim talentem zagrała tę rolę. Brawa również za charakteryzację. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego filmu.

    08.02.2021 21:19
  • Hankatola (gość)

    Wszyscy byliśmy młodzi i używaliśmy życia... Osiecka wspaniała wrażliwa ,serdeczna dla swoich bliskich.Prawdziwa przyjaciółka.. takich ludzi już niema..a że piła!.. powiedzcie tak szczerze-kto teraz nie pije?

    08.02.2021 21:15
  • Telewidz (gość)

    No cóż można powiedzieć taka jest prawda , można powiedzieć żal jej jako człowieka ,kobiety ,artystki , każdy z nas jest kowalem swojego losu . Nie sądzmy a nie będziemy sądzeni.

    08.02.2021 21:03
  • Telewidz (gość)

    No cóż można powiedzieć taka jest prawda , można powiedzieć żal jej jako człowieka ,kobiety ,artystki , każdy z nas jest kowalem swojego losu . Nie sądzmy a nie będziemy sądzeni.

    08.02.2021 21:03
  • Gość (gość)

    Super film aktorki grające Osiecką trafny wybór Szkoda że koniec

    08.02.2021 19:36
  • Kinomaniak (gość)

    Serial bardzo ciekawy. Gra aktorska z małymi zastrzeżeniami. Aktorki w roli p.Osieckiej zagrały świetnie. Szkoda, że serial się kończy. Chcę więcej .

    08.02.2021 19:07
NowszeStarsze