"Osiecka" odcinek 6. Jeremi Przybora zakochuje się w Agnieszce Osieckiej! Zostawi dla niej żonę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek nowego serialu TVP pt. "Osiecka". Tym razem Jeremi Przybora zakochuje się w Agnieszce Osieckiej! Zostawi dla niej żonę? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Osieckiej"?

Multimedia

"Osiecka" odcinek 6. w niedzielę, 3 stycznia, o godzinie 20:15 na antenie TVP1 - sprawdź program tv

W 6. odcinku serialu "Osiecka" Agnieszka (Magdalena Popławska) poznaje Jeremiego Przyborę (Grzegorz Małecki). Zaczyna się ukryty romans, który narusza więzi Przybory z jego żoną (Aleksandra Justa). Osiecka rozpoczęła flirt trochę "dla hecy" ale Przybora zaangażował się z miejsca bardzo mocno, tak, że nawet przyjaciel, Jerzy Wasowski (Mariusz Kiljan), nie ma szans, aby go powstrzymać.

Agnieszka traci nadzieję na powrót Hłaski do kraju. Osiecka poznaje Frykowskiego! Zobacz więcej

Zmartwiony sytuacją Przybora wyjeżdża do Paryża, a gdy wraca Agnieszka najpierw nie ma dla niego czasu, bo "Jabłonie" odniosły oszałamiający sukces, a potem, po krótkiej wspólnej nocy na Mazurach wyjeżdża do Bułgarii do Złotych Piasków. Jeremi dzwoni do niej z informacją, że zdobył dla nich wspólne mieszkanie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gola (gość)

    Tarnowianin miało być.🙃

    08.01.2021 02:33
  • Gola (gość)

    Fajnie, że powstał ten serial. Za wcześnie zmieniono aktorkę grająca Osiecka. Super wygląda Hłasko/ dopasowany aktor./ Cóż się dziwić, mężczyzna, tarnowian.

    08.01.2021 02:30
  • Jaga (gość)

    Koszmarny błąd zamiany aktorek. Czterdziestoletnia Popławska gra młodą Osiecką i wygląda, jak jej własna babcia...

    05.01.2021 09:12
  • Ela Las (gość)

    Fatalny pomysł zmiany aktorki, pierwsza była super.

    04.01.2021 16:25
  • Fanka Rycembel :) i Poplawskiej tez (gość)

    Serial nawet ok, ale najwiekszy błąd, ktorego nie mogę przeboleć, to taki, ze juz w 6 odcinku zastapiono Rycembel starszą kolezanką. Osiecka ma tam 29 lat - tyle co Rycembel! Dlaczego zmienili tak wczesnie aktorke na starsza? W ogole teraz nie widac, ze Przybora byl starszy od niej o 20 lat... Malecki i Poplawska wygladaja jak rownolatkowe... Ale, zeby nie bylo - lubie obydwie aktorki :) Pani Poplawska powinna byc w odcinkach, kiedy Osiecka jest kolo 40-stki...

    04.01.2021 11:29
  • Maria (gość)

    Film interesujący ale 5 odcinek byl wyemitowany bez zapowiedzi

    04.01.2021 11:14
  • Rabadka198 (gość)

    Czerpała z życia całymi garściami, kobieta,która śmierci się nie bała, tylko starości

    03.01.2021 20:42
  • Ela (gość)

    Piękna postać, żyła jak chciała.

    03.01.2021 16:58
  • Hania (gość)

    Za dużo pijanstwa i łóżka w takim tempie.

    03.01.2021 15:18
  • Starsza (gość)

    Super kobieta. Artystka w pełni. I feministka. Jednak neporzebnie piła. NICZEGO SIĘ NIE BAŁA. DLA MIŁOŚCI MOGŁA ZROBIĆ Wszystko. CZUŁA TO CAŁA Sobą. DLATEGO JEJ TEKSTY BYŁY CUDNE. Nawet w komunie jej to wybaczano bo nie było lepszej od niej. BYŁA AUTORYTETEM.

    03.01.2021 15:05
  • Sylwinka (gość)

    Piękny serial. Mi bardzo się podoba. Nie ma się co oburzać. Taka jest prawda. To biedna, chora kobieta, niestety nadużywająca alkoholu. Bardzo samotna, tęskniąca za miłością. Smutne to życie miała, umarła na raka, ale zostawiła piękny dorobek. Teraz już takich tekstów nie ma i nie będzie. Mądrość, głębia, uczucia... A teraz umca umca i jak pół tyłka nie wystawi i piersi to nie ma show

    03.01.2021 14:09
  • Mańka (gość)

    A mnie takie przedstawienie osieckiej się nie podoba. Przedstawiona jest jako kobieta nadużywająca alkoholu i latająca za mężczyznami...

    03.01.2021 13:07
  • Aga (gość)

    Jest o key. Rodowicz lepsza w filmie niż w realu. Lubię Kobiety takie jak Pani Osiecka , To pokolenie było Mądre.

    03.01.2021 10:21
  • anula (gość)

    Serial jest super. Z odcinka na odcinek ciekawszy. Bardzo dobrze, że TV przyspiesza emisję.

    03.01.2021 09:34